Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Lejárt az Adobe Flash Player,...

Lejárt az Adobe Flash Player, emiatt semmi se működik az interneten. Mit kell letöltenem, hogy működjön?

Figyelt kérdés
Le kell törölni, és másikat letölteni helyette? Nem tudom hogy működik ez, de már nagyon idegesít. Még egy rohadt letöltő se működik.

2021. jan. 8. 08:37
 1/7 anonim ***** válasza:
25%
Ezt nem értem.mi az ami nem működik?frissítsd a böngésződ.ha olyan oldalt nyitsz meg ami kéri a flasht akkor felül valahol a címsorban megjelenik egy üzenet,vagy egy kis ikon(chrome alatt) és arra kattintva engedélyezed és kész..
2021. jan. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Amit #1 ír, az csak dec. 31ig működött. Jan. 1-től az adobe visszavonta a flasht, nem fogod tudni használni ezután. Milyen oldalakon problémázik a böngésző?
2021. jan. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%
Ez olyan eszközön fordul elő, amelyeken nem frissül a rendszer, azaz kikapcsolják.
2021. jan. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Melyik oldal nem működik nálad?
2021. jan. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Megy az oldal, letölteni nem tudok sorozatot pl. Azt írja, mert lejárt az Adobe Flash.
2021. jan. 8. 19:25
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem semmi ilyen problémám nincsen, pedig naponta töltök le dolgokat.


Próbàlj böngészőt vàltani. Tudom ,hogy ez nem oldja meg az Adobe problémàt ,de hàtha.

2021. jan. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem is... zanza tv tesztek ahhoz vannak kötve, nem tudom hogy lehetne megoldani...
2021. jan. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!