Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen használt tabletet és...

Milyen használt tabletet és mellé milyen tollat lenne érdemes venni tanuláshoz? (kb 50 e forintig)

Figyelt kérdés

Csak jegyzetelésre kéne, telefonom, laptopom van mellé, 2-3 év múlva egyetemre úgyis vennék egy jobb ipadet, szóval addig kell kibírnia.

Nem kell nagyon profinak lennie, a méret számít igazából, nővérem 11"-es ipadje teljesen kényelmes, valami hasonlóra gondoltam.

A toll viszont fontos lenne, az spen-ben nem annyira bízok, azt hallottam, hogy hamar szétmegy a hegye, szóval ilyen szempontból inkább lenovot vagy egy ipadet vennék.



máj. 15. 15:10
 1/4 Hentöpötö válasza:
100%
Hát szerintem (én csak egy kis idióta vagyok az interneten) a Samsung a legjobb tanulásra (saját tapasztalat). Általában olcsóbbak, tovább bírja az aksijuk, ha kéred jár hozzájuk toll, nehezebben törnek és egyszerűbb az Androidot kezelni mint az IOS-t. De azt ajánlom hogy nézz utána IOS-es- és Android-os termékek között is és amit a legmegfelelőbnek találsz arra célra azt vedd meg. (50 e forint alatt nehezen fogsz találni jót, max. használtan)
máj. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
30%
Ennyiért tollat, papírt.
máj. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Kb. 100e Ft alatt tudtommal nem nagyon van olyan tablet, ami S-Pen-hez hasonló elektronikus, hegyes tollat támogatna.
máj. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos az 50.000 Ft elég kis költégkeret erre. Ha jól körbe nézel, talán egy iPad 6-ot találsz ennyiért (9,7 colos), én jó állapotban és jó akkumulátorral 55-ért láttam. Ehhez lehet venni Stylus pen érintőtollat (az Apple Pencil drágább), ami újabb 10 ezer, sajnos 65 ezernél tartunk, de ez minden elvárásodnak megfelelne (hangsúlyozom ennyiért jó állapotú használtat kapsz). Régebbi iPad-et nem érdemes venni, de a 6-os még pár évig jó lesz, és bár az iPados 18-at már nem kapja meg, de biztonsági frissítések jó darabig lesznek hozzá.

Samsungban is van pár modell, ami megéri, pl. Tab A7 vagy Tab A8, az első 10,4, a második 10,5 colos, ezek már elég nagyok. A Tab A7-nek van egy lite változata, ami 8,7 colos, ami még olcsóbb is, kompaktabb, és oktatáshoz szintén megfelelő választás. A toll más kérdés, Samsung Pen-el úgy tudom egyik sem kompatibilis, sajnos ilyen megint csak nem férne bele 50 ezerbe. A Samsung Galaxy Tab S6 lite tudja az olcsóbb modellek közül, és ehhez járt is gyárilag toll (ha nem hagyta el az előző tulaj). Természetesen gumis érintőtollal mindegyik használható, csak az kevésbé precíz.

Sajnos az 50 ezer elég kis keret, de ha az érintő tollat leadod az igényből, illetve beéred a gumissal, akkor több jó készülék közül is válogathatsz.

máj. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!