Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért nem működik a fejhallgat...

Szabolcs20051119 kérdése:

Miért nem működik a fejhallgatóm mikrofonja? Többi lent.

Figyelt kérdés
Nemrég vettem egy bluetooth fejhallgatót (Scullcandy). Ha telefonhoz csatlakoztatom kiírja hogy ,,csatlakoztatva híváshoz és hanghoz,,, illetve hogy hány százalékon van. Ha a laptopomhoz csatlakoztatom, akkor csak annyit ír, hogy ,,csatlakoztatva (zene),,. Nem ír se százalékot se semmi mást, illetve csak a hangot hallom. Sem játékokban, sem chromeban nem megy a mikrofonja. Próbáltam drivereket frissíteni de azt írja hogy a legújabb driver van telepítve. Ja és nincs jack bemenet rajta, csak egy töltő.

2021. jan. 12. 08:31
 1/8 A kérdező kommentje:

Itt a füles:

[link]

2021. jan. 12. 09:03
 2/8 anonim ***** válasza:

Laptopon a mikrofon beállításokat nézd meg, nincs-e letiltva (Gépház, Adatvédelem, Mikrofon).

Ha nincs letiltva, akkor nézd meg, hogy az van-e kiválasztva alapértelmezettnek.

Ha egyik sem, akkor töröld le, csatlakoztasd újra, próbálj hibaelhárítást. Működnie kéne.

2021. jan. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Sajnos ezt mind próbáltam. :(
2021. jan. 12. 09:24
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Próbáld ki ezt, ha ez se jó.


Hangkezelő --> rögzítő eszközöknél nézd meg bevane állítva.

2021. jan. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom beállítani.
2021. jan. 12. 10:17
 6/8 A kérdező kommentje:
De valamit elállítottam s most folyamatosan visszhangzik amit csinálok. Mit rontottam el? Pls valaki segítsen mert ha nincs teljesen lenémítva a laptop akkor visszhangzik meg sípol
2021. jan. 12. 10:23
 7/8 A kérdező kommentje:
SOS valaki!!!!!!! Visszhangzik minden hang
2021. jan. 12. 10:33
 8/8 anonim ***** válasza:
Előnyös lenne tudni, hogy mit állítottál el :D De menj vissza a mikrofonbeállításokhoz, és ott nyomkodj, mert amíg ide irkálsz, addig nem javul meg :) (pl.: Hangbeállítások, Eszköz tulajdonságai, Eszköz további tulajdonságai)
2021. jan. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!