Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Vezetékes fülhallgató után...

Vezetékes fülhallgató után airpods?

Figyelt kérdés

sziasztok. lightning-os vezetekes fulhalcsi utan valtottam 2 napja airpods 2.generaciora.

a kerdesem az lenne hogy aki hasonlo modon valtott, mennyi ido volt mire “átállt a füle”? nekem kissé fura erzes, mintha nyomna, fájna, pedig egy méret, talán egy icipici kulonbseggel. Pedig nem ereznem hogy nagyon benn lenne a fulemben vagy nem illeszkedne stb..sot, alig van szinte benne es mégis ilyen furcsa erzesem van.

szerintetek ez fog javulni vagy inkabb vigyem vissza 14 napon belul? tapasztalatok nagyon jol jonnenek. koszonom!!!



2021. jan. 14. 21:26
 1/6 anonim ***** válasza:

forgasd, mozgasd, keresd a jó pozociót!

Nekem például teljesen máshol szól jól és érzem jól mint amúgy az agyam gondolná. Nem tom ez érthető-e :D

2021. jan. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

szerintem a jo pozicio az megvan, inkabb az a baj hogy egy ido utan nyom es faj. ezt a vezetekesnel sosem ereztem. ezert bizonytalanodtam el, es irtam ki kerdest, hatha valaki igy volt

vele, de par nap/het alatt megszokta a fule.

2021. jan. 14. 21:57
 3/6 anonim ***** válasza:

jó, hát mégis azt mondom forgasd, nyomkodd, teszteld, stb.

Én 1. gen airpodsot vettem a vezetékes után és kellett idő mire megszoktam.

2021. jan. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
okes, koszi szepen:)!
2021. jan. 14. 22:19
 5/6 anonim ***** válasza:
Kell idő hogy hozzáidomuljon a füled csak sokat kell hordani és akkor jó lesz
2021. jan. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én teljesen megszoktam pár nap alatt. Már csak azt használom :D
2021. jan. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!