Mitől keményedett meg a fülhallgatóm vezetéke? Nagyon merev, és mozgásnál kiesik a fülemből.

Figyelt kérdés
A fülhallgató felső 15 cm-e, mindkét ága, ami a fülemhez szétágazik elég kemény lett, mintha valami merevítő lenne benne. Amikor megvettem még nem volt ilyen. Mitől van ez? És hogy lehetne újra használható, hogy ne minden lépésnél akarjon kiesni?

2020. okt. 20. 22:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

az olcsó műanyag már csak ilyen. a nap hatására hamar öregszik.

vegély másikat.

2020. okt. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Az a bajom, hogy eddig ez volt a legdrágább, amit vettem, 4000 ft.

Eddig mindig olcsó szutykokat vettem, 200-1500 ft között, csak hogy legyen valamim, ami szól. Azoknál sose volt ilyen baj..

2020. okt. 20. 23:07
 3/5 anonim ***** válasza:

Amit ajánlani tudok:

Skullcandy JiB

Nekem több mint 6 éve csak ez a fajta van. Első 4 évet bírt ki de a zsebemben hagytam anya kimosta.

Mostani 2 éves semmi baja sincs, pedig napi 3órát használom, utazok vonat, villamlos stb. Nem keményedik meg, nagyon jó a hangja is.


2000-2400ft között van

2020. okt. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet!
2020. okt. 20. 23:20
 5/5 anonim ***** válasza:
Skullcady JiB-et támogatom én is. Nekem 3 éve van az első az félév után tönkre ment mert felakadtam vele valahova és megszakadt, de a másikat 2,5 éve használom, semmi baja és jól szól, pedig én is elég sokat nyüstölöm naponta és a zsebemben se mindig van jó sorsa. Szerintem olcsó fülesek közül ár-érték arányba az egyik legjobb. 2,5 éve a media marktban 3000-ért vettem azthiszem
2020. okt. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!