Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Vettem egy Xbox One S-t és a...

Vettem egy Xbox One S-t és a Battlefield 5-t szeretném rajta játszani, megoldható egérrel és billentyűzettel?

Figyelt kérdés
Azt olvastam a microsoft oldalán, hogy bizonyos játékok támogatják és csak be kell dugni az egeret meg a billentyűzetet, sajnos a Battlefield 5 nem érzékelte és továbbra is csak a kontrollert tudtam használni. Köszönöm ha valaki tud erre valami megoldást.
2021. jan. 18. 17:59
 1/3 anonim ***** válasza:
BF5 nem támogatja az egeret és billentyűzetet.
2021. jan. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akkor esetleg valami javaslat vagy beállítás ami miatt jobban érezném a kontrollert?
2021. jan. 18. 19:48
 3/3 Szivessa3 válasza:
Lehet venni átalakítót, amibe bele tudod dugni a billentyűzetet és az egeret, és az eszközt csatlakoztathatod az XBOX-hoz, ami kontrollerként ismeri fel majd.
2021. jan. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!