Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ettől még nem vesztettem el a...

Ettől még nem vesztettem el a garanciát?

Figyelt kérdés
Tegnap vettem egy tabletet, és nem tudom hogyan de bejött az angol nyelvű menü, reboot, stb, illetve letöltöttem többször valamit (azt hiszem system recovery volt) végül az oldotta meg, hogy újra telepítettem a rendszert, meg valamit a particióval kellett csinálni, és tökéletesen működik. Ettől ugye még nem vesztettem el a garanciát? Nem akartam ezt szándékosan
2021. jan. 25. 18:25
 1/9 anonim ***** válasza:
10%
Tisztelt kérdező! Az újratelepítés sajnos garancia vesztéssel jár.
2021. jan. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem jár garanciavesztéssel az újratelepítés.
2021. jan. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Olvasd el a garanciaszerződést ő jobban tudja mint mi.

De amúgy 99% eséllyel nem.

2021. jan. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
55%

#1 remélem, hogy csak kamu profillal vagytok fenn ti, mint "forgalmazó" az oldalon...


van garanciád, kérdező, ne aggódj.

2021. jan. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
17%
Tisztelt Ez vajon vicces! Ez a profil nem hivatalos forgalmazó profil, kizárólagosan segítségnyújtásból lett létrehozva.
2021. jan. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hosszan kell nyomni a bekapcsológombot és akkor újraindul.
2021. jan. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
69%
Mi ez a nagy navon mánia hírtelen? Szerintem csak egy kamuprofil, nem kell velük foglalkozni. Hátha még hasznisak is lesznek.
2021. jan. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
55%
#7 nem tudom, újabban a navonos csávó is visszatért, láttam ma is azt hiszem...
2021. jan. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
69%
#8 én is láttam, már megint azt a xar navon m50t 4G-t ajánlotta. Inkább már hozzá se szólok ahoz a kérdéshez, mert megint leáll majd veszekedni, azt hiszi, neki van igaza :D
2021. jan. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!