Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Kamera nélküli drón, amire...

Kamera nélküli drón, amire saját GoPro-t lehet rögzíteni. Milyet ajánlotok, ami nem túl drága, de nem is gagyi?

Figyelt kérdés
Egyáltalán érdemes így spórolni az árán, vagy jobban járok, ha drágábban, de saját kamerával rendelkező drónt keresek? Tapasztalatokat szívesen fogadok. Köszönöm.

2021. jan. 26. 19:02
 1/5 anonim ***** válasza:
2021. jan. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
#1: Köszönöm, a Google-ön én is túl léptem azért... :) Véleményekre, tapasztalatokra vagyok kíváncsi.
2021. jan. 26. 21:43
 3/5 A kérdező kommentje:

Találtam közben egy kamerásat is elég jó áron. A leírás alapján nekem jónak tűnik. Szerintetek?


[link]

2021. jan. 26. 21:51
 4/5 Morzsi007 ***** válasza:
100%

Egy Gopro-t ami elbír erős gépnek kell lennie, ne erőlködjőn, viszont az üzemidő csökkenni fog jócskán, mert többet kell dolgozniuk a motoroknak.

Amit belinkeltél az messze nem csinál olyan képet, mint egy Gopro, hiába 4K. 2 tengelyes gimbal-lal van, ami alapból gyenge minőségű is. De , ha ezekkel megbarátkozol, akkor vegyed nyugodtan. Ez még kefés motorral van szerelve. Csak azért írtam le, nehogy csalódás érjen, miután kipróbálod. Nekem volt/van JJRC X1-em anno a legolcsóbb brushless motoros quadrocopter volt. Az elbírja a Gopro-t.

2021. jan. 27. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kedves 4-es, köszönöm válaszod, sokat segítettél! :) Valóban nem csinál olyan képeket, mint a GoPro-m, néztem róla tesztet. A JJRC X1-gyel szemezek, amit írtál. A pénztárcámnak megfelelő áron van, és a leírásodon túl a tesztek alapján is jónak tűnik!
2021. jan. 27. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!