Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Milyen fagyit ajánlótok ami...

Topa.barbika kérdése:

Milyen fagyit ajánlótok ami nem drága es finom is?

Figyelt kérdés
A cartedor nekem nem ízlet én a csokis meg a karamellás jegkrémekért vagyok oda de néha jöhet más izű is. Ti hol szoktatók venni csokis vagy karamellás fagyit?

2020. aug. 1. 01:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lidl-ben lehet kapni Gelatelli vaníliás fagylaltot, ami mámorítóan finom. Mindenképp próbáld ki, kávéhoz, franciakrémeshez és pitéhez is, de nyilván magában is ugyanaz. Ára közömbösnek mondható.
2020. aug. 1. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%
Hogy lehet közömbös egy ár??
2020. aug. 1. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Aldi, Lidl, Penny saját márkás vaníliafagylaltjai nagyon finomak, és nem drágák. Mindig tartok itthon egy dobozzal, jegeskávéhoz, vagy csak úgy.
2020. aug. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom....

Aldi lidl sqjátmárkás.

Szoktam német teszteket olvasni, van olyan ami ízben veri a cartedort, magnumot. Stb.t 😁

2020. aug. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Karammelásbwn a lidlben a tölcséres sós karamellszószos ISTENI! Tán 800 ft 6 db...
2020. aug. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Karamellásban nem tudok segíteni mert az álltalában drága viszont

Csokisból ajánlhatom a lidis termékeket.

Egyébként főzhetsz magadnak is fagyit.

2020. aug. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!