Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Top hanfalba milyen hangváltót...

Top hanfalba milyen hangváltót tegyek?

Figyelt kérdés
Megörököltem egy pár hangfalat keresztapámtól, nem használta nem foglalkozott vele már régóta, egy egyedileg gyártott hangfalról van szó, amibe egy Piezó magas van sajna tipúsát nem tudom. , és egy 30 cm es 50Hz - 6kHz 300 w rms- es hangszóró. bele néztem maga a ládába és nincs benne hangváltó, egy kis kondenzátor van a magas előtt, de sajna nem látni az írást már a kondenzátoron, a párjába levált a kondi, tőbe letört a forrasztási pontja. Kérdésem az lenne hogy mit tegyek? milyen hangváltót érdemes bele tenni? vagy mit szokás ilyenkor? Nem nagyon értek hozzá. Magas elé milyen kondenzátor kell? Vagy érdemes akkor egy 2 utas hangváltót?

#hangváltó #Kondenzátor magas hangszóró #Piezzó magas #kétutas hangfal
2021. jan. 28. 08:39
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!