Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik okosóra a jobb? Garmin...

Melyik okosóra a jobb? Garmin vagy Samsung Galaxy Watch? És melyik széria?

Figyelt kérdés
2021. jan. 28. 17:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, mire akarod használni...

Ha futni, kinn terepen, kerékpározni, pulzusmérő övvel, tehát elsősorban SPORT funkciók miatt, akkor Garmin. a telefonos alkalmazása is mérföldekkel jobb, alkalmasabb sportra, mint a Samsungé.

Ha csak általános, "fitnesz" célra, és inkább az okosóra funkciók fontosak, és nem zavar egy minden egyes frissítéssel jobban lebutított és komolyabb sporttevékenység követésére nem annyira alkalmas óra, akkor a Samsung.

Mondom ezt úgy, hogy eddig Samsungom volt, és most váltottam Garminra. Nekem sokkal jobb, de tényleg az a lényeg, hogy mire akarod használni, mennyit és mit sportolsz.

2021. jan. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Futáshoz, lépésszámláláshoz, egyéb edzésekhez, pulzusméréshez stb használnám, de emellett napi szintű használatban lenne, az értesítések, hívás fogadás/elutastás stb a fontos még. Garminból amúgy melyiket ajánlanád?
2021. jan. 29. 14:19
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha "hardcore" futó vagy, és főleg arra használnád, akkor Forerunner.

Én futok is, biciklizek is, meg crossfitre is járok (most épp nem) Nekem Vivoactive 4 van, és nagyon elégedett vagyok vele, pulzust is jól mér, főleg, ha veszel hozzá pulzusmérő övet.

Távot, szintkülönbséget is jól mér.

Kis hátrány nekem, hogy bekapcsolt GPS-szel nem bír többet 12-13 óránál, nem tudom, ez neked mennyire fontos.

Illetve ezek egyikével sem lehet telefonálni, mivel nekem az nem volt fontos, nem is néztem olyat, amivel lehet.

A telefonos alkalmazása, a Garmin Connect nagyon jó. A Samsung Health a nyomába sem ér.

Illetve, azt sem tudom, akarsz-e vele navigálni, vagyis fontos-e, hogy fel lehessen rá tölteni track-et. Mert akkor a Garminok között erősen a 100 ezer ft feletti szegmensben kell nézelődni... de mondjuk azt a Samsungra se lehet.

2021. jan. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!