Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Nagyon jó áron találtam két...

Nagyon jó áron találtam két régi PS2 játékot fenn a PS store-ban. Ps4-re le lehet tölteni. PS4-em viszont egyelőre nincs. Le tudom úgy tölteni, hogy még nincs játékkonzolom hozzá? Tovább lenn:

Figyelt kérdés

Tehát. Csináltam Sony accountot, kosárba is tettem a két játékot. Ha most megvesz telón keresztül, akkor később, ha lesz konzolom, tudok vele játszani? Vagy csak PS-re lehet tölteni?

Ha PS5-öt veszek, akkor tudok rajta PS4-es játékot játszani?



2021. jan. 30. 08:25
 1/3 anonim ***** válasza:
41%
Ha most megveszed. Később letudod tölteni. A PS4nél vannak címek amikkel tudsz játszani. Ha megtudod vásárolni valószínűleg játszani is fogsz tudni. A PS5 egyenlőre nagyon új, de rengeteget beszéltek a visszafelé kompatibilitásról. Ez viszont csak a PS4 igaz egyenlőre... Hogy a régebbi konzolokhoz tartozó játékokkal mi lesz az jó kérdés. Van rá egy olyan 40% esély hogy támogatva lesz.
2021. jan. 30. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
90%

Mivel ezek olyan PS2-es játékok, amik PS4-re is megjelentek, így értelem szerűen futnak PS5-ön is.


Amúgy milyen játékokról van szó? Biztos, hogy olyan jó árban vannak? Amúgy kb minden játék 2 havonta sorra kerül, szóval szerintem annyira nem fontos sűrgetni a vásárlást.

2021. jan. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Dark Cloud és Dark Chronicle.

A Dark Cloud gyerekkorom kedvence volt, a második részével még nem játszottam.

Durván ötezerről van leakciózva. Még kétezer forint sincs. :D


Kerestem ezeket rendes CD-n is, de semmi eredménye nem volt... Pedig PS2-m van.

2021. jan. 30. 12:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!