Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Megéri 4k tévét vennem vagy...

Megéri 4k tévét vennem vagy egyelőre elég a FullHD is?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 11. 11:10
 1/10 anonim ***** válasza:
39%

Amilyen pocsék műsorok vannak, én már a tv vasárlást is megkérdőjelezem, de ez csak az én véleményem. Ne vedd figyelembe.

Ha telik rá, érdekesnek, jónak tartod miért ne.

2018. ápr. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
57%
Figyelembe véve, hogy az országban kb 10 a HD minőségű TVadások száma, képtelen vagyok megérteni mire árulnak 4k-t.
2018. ápr. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha sok letoltott filmet nezel, akkor van ertelme. Ha csak a tv adast nezed, akkor semmi.
2018. ápr. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha van PS4 Pro, vagy Xbox One S, amelyik tud UHD-t, akkor már lenne értelme (persze, ehhez kell olyan játék is, ami UH).

Egyébként felesleges.

2018. ápr. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az ember nem egy évre vesz TV-ét így szerintem vegyél 4k-ást
2018. ápr. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
3d-t már milyen régóta árulnak, műsor meg nulla.
2018. ápr. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

3D-s tévét már nem nagyon árulnak újonnan. 1-2 csúcsmodellbe belepakolják, de az alsó-közép, középkategóriából már teljesen eltűnt a 3D. Valljuk be túl sok értelme nem volt.

Azt viszont sosem értettem hogy egyesek a TV készüléket miért kapcsolják össze a TV adással. Nem csak azt lehet rajta nézni. Mivel konkrétan elhanyagolható az árkülönbség a 4K-s és a Full HD-s modellek között, én inkább 4K-s tévét vennék.

2018. ápr. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Lassan eltűnnek a FullHD tévék a 40" feletti méretekben. Ma már jó minőségű panellel szerelt, jó elektronikás darab szinte nem is létezik. Ha vársz Karácsonyig, akkora nem lesz egy sem.
2018. ápr. 12. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2018. okt. 13. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

„Amilyen pocsék műsorok vannak, én már a tv vasárlást is megkérdőjelezem”


Ööö, ezt nem igazán értem. Egy tévén nem csak tévécsatornákat lehet ám nézni. Rendelkezésre áll körülbelül 100 év filmes termése. Minőségi sorozatok hada. Ezekből blurayen és torrent oldalakon is százszámra van 4K tartalom.

Játékok. Ráadásul az újgenerációs konzolok tudnak már 4K-t.

De egy tévén lehet még nézni youtube csatornákat, TED előadásokat stb stb.

2018. okt. 13. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!