Mutant kérdése:

Papír vagy polipropilén membrános mélynyomó (Hangszóró) a jobb?

Figyelt kérdés

meiknek nagyobb a kilengése?

meik szól jobban?

meik szól szebben?


2010. aug. 16. 00:40
 1/10 anonim ***** válasza:
A papír jobb.
2010. aug. 16. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Polipropilén jobb, kevesebb a torzítása.

A fenti három kérdésed nem nagyon van összefüggésbe a membrán anyagával, az a gyártás milyenségétől függ!

De ha olyat akarsz ami mindenféleképp jó nagyot szól, szép tiszta hangja van, kevlár vagy alumínium membránosat vegyél!!

2010. aug. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
11%
semmi köze hozzá. amelyik érzékenyebb az szól nagyobbat és kész
2010. aug. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Azért írtam így a kérdést ,mert két ugyanojan hangszórórol van szó (MNC Noir) csak mindkét falyta ugyananyiba kerül.
2010. aug. 16. 14:11
 5/10 anonim ***** válasza:

HAHAHA! Jót röhögtem rajta hogy "semmi köze hozzá,,!

Úgy látszik semmi elektronikai végzettséggel nem rendelkezik a muki, csak beleszól mint hülyegyerek a telefonba!

2010. aug. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
ez nekem nagyon hasznos volt kössz(Y):D
2010. aug. 18. 02:41
 7/10 A kérdező kommentje:
de akkor mitöl jobb az eggyik a másiknál?
2010. aug. 18. 02:42
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

te idióta tapló állat. volt egyáltalán mélyed? voltál versenyen? értél el eredményeket? NEM?

na akkor kussoljál be. az hogy milyen a membrán anyaga az hol elektronika? na meséld csak el ha olyan okos vagy hadd röhögjek rajtad te paraszt

2010. aug. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
62%

na de ha annyira okos vagy akkor mondok példákat okés?

DLD DL12->papírmembrán, nagyot szól, de nem zenei mély hanem nyomásra való.

AS krypton 12(ilyenem van most)->papírmembrán, szépen szól és szép zenei hangja van de nyomni nem jó.

blaupunkt gtb 1200-> alumembrán, szépen szól de nagyon gyenge.

sal sqp 3050-> polipropilén membrán, szépen szól a kis terhelhetőségéhez képest, nyomni nem jó.

dld zt12->papírmembrán, szép zenei hangja van, pörgős zenéhez is jó, nyomásra alkalmatlan.

Gz GZTW 30T-> polipropilén membrán, zenére hasonló mint a zt viszont nem nyom akkorát.


Ezek mind tapasztalatok mindegyik nyomóm volt már és próbáltam őket frekin is és zenére is sokat szobába is és autóba is.

krypton az eddigi legjobb zenére

tapasztalatom szerint nem membránfüggő hanem márka és minőség, érzékenység, légrés, láda, na meg hogy mivel van meghajtva.

na erre írjál valamit nagyokoska kíváncsi vagyok rád

2010. aug. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 djvektor válasza:

én tapasztalatom szerint polipropilén mebrános hangszórók azok általába autóba vagy lakásba valók nagy nyomás de önmagába kicsi hang a papír hangszórók azok kicsi kilengés nagy hang általába szabadtérre valók a papír az nagy hangerőn jön meg az ereje a másiknak viszont kis hangerőn is

veri a mélyet de nem lesz olyan állat nagy teljesítményen mint egy papír a lényege hogy mibe akarod dübörögni vagy melbevágóan erős mélyet kültérre pl cerwin ts42 nem nagy kilengésű 21 colos hangszóró de úgy gyomja hogy beszarás pontosabban 144 decibellel :D

2014. febr. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!