Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Kérédes az hogy ez a monitor...

Kérédes az hogy ez a monitor mennyire pixeles full hdban? link a leírásban.

Figyelt kérdés

[link]

Ennek a monitornak van QHD-és tehát 2 k ás verzioja is de az drágább és a gépem se bírná így szeretnék maradni a full Hd nál

Tehát 80 cm a monitor milyen távolságrol zavaro a pixelesség vagy látszik egy ekkora kijelzőn illetve én azt gondolom ne mtudom hogy ugy van e mivel ez egy direkt játékra szánt kijelző amit alapbol közelebbről néz az ember mint egy tv-ét ezért egy 80-100cm os TV hez képest ami full hd és jobb a pixel arány vagy teljesen ugyan olyan mint egy ugyan ekkora Tv-én?



2021. febr. 3. 19:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Négyes szinten pixeles
2021. febr. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
az mit jelent ? :O
2021. febr. 3. 20:12
 3/7 anonim ***** válasza:
53%
ööö... hogy a hármasnál jobban de az ötösnél kevésbé.
2021. febr. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
haha marha vicces :D
2021. febr. 3. 20:35
 5/7 anonim ***** válasza:
Távolság?
2021. febr. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
azt kérdem én is milyen távlságrol lehet még jo ?
2021. febr. 4. 11:48
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem egy 27"-os FullHd monitorom, ezen egyáltalán nem észrevehetőek a pixelek olyan 1 méter távolságból. Azon a 31,5"-os képernyőn már lehet, hogy látni lehet. Nézz szét már áruházak oldalán is, lehetőleg olyanén aminek van bemutató terme is és ki van állítva.
2021. febr. 9. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!