Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Nyúlszívűként, es allat...

Nyúlszívűként, es allat baratkent hogyan jatszak olyan jatekot (james cameron's avatar the game) amiben allatokat kell leloni es folyamatosan csapatostul tamadnak?

Figyelt kérdés

#játék #Xbox 360 #Avatar #Avatarthegame
2021. febr. 3. 22:18
 1/3 anonim ***** válasza:
63%

Sehogy. Nem kötelező vele játszani.

Én sem játszanék ilyesmikkel, ütközik az elveimmel.

Millió más játék van amiben nem kell állatokat ölni.

2021. febr. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Csak h az egyik kedvenc filmembol keszult es nagxon kivancsi vagyok h milyen jatekot csibaltak

Eldontottem h kijatszom

Csak nem tudtam h ennyit kell olni

2021. febr. 3. 23:55
 3/3 Krisipoke ***** válasza:

Alapvetően én sem bántanék se embert, sem állatot a való életben, de egy játék azért más. Szerintem ott el lehet vonatkoztatni attól, hogy pontosan mit csinálsz, csak eszedbe kell jutnia, hogy ez csak egy játék, és igazából senkinek nem esik baja.

Ha ez nem megy, és rosszul érzed magad miatta akkor is, akkor sajnos nem nagyon van más módszer szerintem, mint nem játszani vele.

2021. febr. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!