Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Sony vagy a Samsung márka a jobb?

Sony vagy a Samsung márka a jobb?

Figyelt kérdés
E két márka közt vacilálok, 49 colos led okos tv-t vennék, nem 3d-set. A Sony az androidos okos tv, a Samsung az sima smart tv. A sony kb 60 ezerrel drágább, de az ár az lényegtelen. Melyik a jobb? Melyiket vegyem? Melyiknek van kevesebb hiba lehetősége, illetve melyik a strapabíróbb? Valószínűséggel melyik fogja több évig bírni?
2021. febr. 5. 14:16
 1/5 anonim válasza:
91%
A sony rendszere nagyon béna, a csatornákat folyton összekeveri, és megváltoztatja a képarányt. Nem mellesleg nagyon elszálltak az árakkal. A Samsung ezzel szemben nekem jobban bejön mind funkcióit tekintve mind pedig a kinézetét.
2021. febr. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Minőségben Samsung, LG, Panasonic - ez manapság a top 3 tv-márka, a Sony csak valahol hátrébb kullog, főleg mivel inkább a hangrendszerekre összpontosít, abban viszont tényleg nagyon jó, de tv-ben kevésbé! Ráadásul mivel a Sony Androidos, ezért kisebb kellemetlenség lehet benne, konkrétan valaki pont néhány napja panaszkodott itt, hogy az azonos rendszer miatt a telefonja bezavart a tv-nek, megszakította a filmet, és a telefon tartalmát vetítette ki a tv!

Szóval mindenképp a Samsungot ajánlom! Nekünk is Samsung van itthon, smart tv-ből más márkával nincs tapasztalatunk, de ezek nagyon jók, sógoromnak Panasonic van, és hasonlóképp Ő is több éve nagyon meg van vele elégedve!

2021. febr. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 xKakashix ***** válasza:
100%

ezek közül Samsung

nálam az LG a top 1, talán ennek van a legjobb okos tv op. rendszere (WebOS), nekem lassan 2 éve van meg és kellemeset csalódtam, sokkal jobb mint amire számítottam ahhoz képest, hogy 98k-ért vettem anno (LG 43UK6300MLB webOS 4.0 UHD SMART)

jelenleg monitorként használom és így sem okozott csalódást

2. helyen Samsung van, személyes tapasztalat nincs, de 1-2 ismerősnek van és megvannak vele elégedve

2021. febr. 8. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Samsung, lg
2021. febr. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Gabesz077 válasza:
100%
Samsung nekem bevállt TV ben
2021. febr. 17. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!