Nintendo Switch Lite-ot megérné venni?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Régóta szeretnék játszani a Super Mario Maker-rel mert egy kedvenc videósomat szoktam nézni aki ezzel játszik és szívesen kipróbálnám és eredetileg a sima switchet gondoltam de aztán megláttam ezt és annyira tetszett főleg a színválasztéka csak nem tudom hogy ebben is lehet e játszani ezt. Meg még nekem új nagyon is ez a nintendo téma, szóval ha megveszem a készüléket és a játékokat hozzá akkor már csak annyi lenne a dolgom, hogy bekapcsoljam és már játszhatok is vele? Láttam róla videókat meg leírásokat és szerintem nekem ez megfelelne, mert nem tervezem igazán tv-n vagy számítógéphez kötve játszani mert pont ilyen kéne amit elég a kézben is. Főleg a korall szín tetszik igazán. Sok pozitív véleményt láttam róla így bátorkodom megvenni, de itt is utána kérdezek, hátha valakinek van ilyenje már.



2021. febr. 6. 18:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Minden játék működik a Switch Lite-al is, viszont vannak játékok amikhez kell külön Joy-con kontroller, mivel a Lite-ról nem lehet leszedni, a másik pedig, hogy kényelmetlen olyan kis kijelzővel játszani. Például egy Just Dance játékhoz, ahol azért messzebb kell lenned a kijelzőtől, ott már nehezebben látod, mit kell csinálnod, plusz a kezedben lévő joy-connal irányítod a játékot, ezért kell hozzá külön. Meg persze, ha többjátékos módban játszanátok 1 konzolok, akkor is kell plusz Joy-con. De minden más játék ami nem igényel mozgásérzékelést, az tökéletesen működik Lite-on is, köztük a Super Mario Maker is. A konzol első bekapcsolásakor létre kell hoznod egy profilt és egy Nintendo fiókot, utána már játszhatsz is. Alapból a Super Mario Makerben létrehozhatsz saját pályákat, illetve játszhatsz az előre elkészített 100 pályával. Viszont, ha megszeretnéd osztani másokkal a pályáidat, illetve mások által készített pályán is játszanál, ahhoz szükséged van Nintendo Online előfizetésre. Ez kb 1400 Ft havonta, vagy kb 7100 Ft ha 1 évre fizetsz elő. Ha hosszabb távra tervezel ez jobban megéri, mint havonta fizetgetni.
2021. febr. 7. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi elfelejtettem mondain hogy nem tervezek mással játszani csak egy magam :D.hát olyat szeretnék a super márion hogy ha mások pályáit is tudjam játszani de előfizetni még sosem fizettem elő semmire ezért félek tőle kicsit. De nagyon szeretnék ezzel játszani. Amúgy ha nem fizetnék elő a smm-re akkor mennyire tudnám kihasználni a játékot? UGyanúgy vannak benne olyan szintek is amikhez nem kell online? Ami alapból benne van?
2021. febr. 7. 02:48
 3/6 A kérdező kommentje:
És amúgy hol tudnék erre majd előfiztetni? nem találtam igazán ghol lehetne erre fizetni hogy teljesen tudjak majd játszani vele.:(
2021. febr. 7. 02:49
 4/6 A kérdező kommentje:
amúgy hosszabb távra tervezek vele és ez az összeg 1 évre simán megéri nekem. amúgy hogy kell előfizetni? sok oldalon csak ilyen kártya cuccot láttam azt megveszem és ez valami kód és megis van vagy hogy is van ez? :D.
2021. febr. 7. 03:00
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

100 előre elkészített pálya van benne alapból, illetve a saját elkészített pályáiddal tudsz játszani online előfizetés nélkül.


Előfizetni vagy a Switchen a Nintendo Online résznél tudsz, vagy pedig a nintendo hivatalos oldalán, belépsz a regisztrált Nintendo fiókodba és utána tudsz előfizetni. Bankkártya vagy Pay-pal fiók kell az előfizetéshez.


Illetve pár helyen lehet venni magát az aktiváló kódot, de általában azokat digitálisan küldik emailben, így ahhoz is kell online fizető eszköz, emiatt szerintem ez a módszer nem feltétlen éri meg, maximum ha egy nagyon jó akciót találsz valahol. Ezt szintén vagy Switchen, vagy a hivatalos oldalon tudod aktiválni.

2021. febr. 7. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

5.Köszönöm!

Bankkártyám van.:)

2021. febr. 7. 03:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!