Hogyan oldjam meg a zene problémát?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Van egy 2005 octavia 2 autóm.

Gyári fejegység van benne. Transzmitterrel hallgatom a zenet bluetoothal. 106 frekvenciára volt állítva a mindkettő és nem volt gond. Volt egy nagyobb utam ahol messzebb voltam így befogott egy rádióállomást így mostmár ha rákapcsolódok sistereg zene közben. Próbáltam már egy csomó frekvenciát de mindegyiken van egy kis sistergés és nem szól már olyan hangosan mint azelőtt. Járt már így valaki? Mivel tudnám visszállítani? Békés megyei vagyok ha ez segít.


2021. febr. 7. 08:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem attol sistereg hogy valaha elete soran megtalalta 106MHz-en azt az adot, hanem egyszeruen ilyen ocskak ezek a transzmitterek, nem birjak sokaig. Probald ki masik autoban, pont ugyanugy sisteregni fog abban is.
2021. febr. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Értem köszi. Akkor hogy tudnám mrgoldani legegyszerubben a zene hallgatast? Skoda octavia 2 gyari fejegyseg. Nincs jack kivezetes sajnos.... Valami otlet??
2021. febr. 7. 09:55
 3/7 anonim ***** válasza:
Kene pontos tipus, es azzal felszerelkezve kene a megfelelo Skodas forumokat betamadni, hogy hol van rajta 'Aux' bemenet, ha van. Ha nincs, akkor ugy jarsz mint egy atlag Toyotas, aki vagy hasznalja a gyari radiot es tovabbra is van fogyasztasmeroje meg homeroje, vagy lecsereli valami standard fejegysegre es onnantol nincs.
2021. febr. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
veszel egy új transzmittert?
2021. márc. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Megoldódott. :)
2021. márc. 4. 16:14
 6/7 anonim ***** válasza:
elárulod?
2021. márc. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Vettem egy 2 Din-es fejegységet ami bluetoothos.
2021. márc. 5. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!