Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Elveszett a diavetítő adaptere...

Elveszett a diavetítő adaptere, henger alakú 6V-os bemenete van. Egy másik eszközömnek azonos alakú, de 7.5V-os adaptere van. Használható vele?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy ez a 25%-os különbség belefér-e még, vagy tönkrevágja az eszközt.

2021. febr. 9. 16:43
1 2
 1/12 Szirty ***** válasza:
100%

Mi sem tudjuk, mivel nem közölted a készülék típusát, nem lehet megnézni.

Nem csak a feszültség számít, hanem az adapter teljesítménye és az hogy AC vagy DC adapter.

Főleg hogy vetítőről van szó, a teljesítmény igénye feltehetőleg nem elenyésző.


Növelnéd a segítség esélyeit ha leírnád az alábbiakat:

- A diavetítő gyártóját és típusát

- Az adapteren lévő többi adatot, mint pl. teljesítmény (W) vagy áramerősség (A), áramnem (AC vagy DC).

2021. febr. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi adatbóp senki sem tud hókuszpókolni, tessék leírni több adatot, hogy tudjunk segíteni.
2021. febr. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Adatból"
2021. febr. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

arra us kéne figyelni, hogy a + és - hol van... kivül vagy belül.


fotózd le nekünk mind az adapter matricáját és csatlakozóját, mind pedig a diavetító tábláját és tápcsatlakozót és környékét!

2021. febr. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

[link]


Noname kínai diavetítő, semmilyen márkajelzést nem találtam rajta. 800 mA DC van ráírva, kis teljesítményű. Az 4.8 wattra jön ki, tehát LED-esnek kell lennie, ez esetleg számíthat.

2021. febr. 9. 18:31
 6/12 anonim ***** válasza:

ezt mondtam: ott látod az alsó sorban, hogy kívül van a + és belül a -. Ezt nézd meg az adapteren is, hogy így van-e


A felső piktogram mit akar jelenteni? villanymoszony? :D

2021. febr. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Az adapteren, és az ahhoz tartozó készüléken fordítva van a két előjel, úgyhogy a kérdésem tárgytalan. Köszi a válaszokat, hasznosak voltak!
2021. febr. 9. 18:57
 8/12 Szirty ***** válasza:
Sajnos nekem üres oldalt mutat a link :(
2021. febr. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

így?

[link]

2021. febr. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Szirty ***** válasza:
Az imgur-on semmilyen képet nem tudok megnézni.
2021. febr. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!