Van egy 101cm es fullHD (1080p) SmartTV-m de youtube on nézek videot és csak 720p képminősége van a youtubon az hogy lehet?

Figyelt kérdés
Megnéztem a telefonomon, hogy milyen a video és làttam hogy 1080p viszi a telefonom, de a TV-n nincs egyik videonàl se 1080p csak 720p, az hogy lehet?

2021. febr. 14. 23:12
 1/8 anonim ***** válasza:

TV típusa?


Más 1080-as videóknál is max 720-at enged?

2021. febr. 14. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lassabb lehet a net a tévén valamiért.
2021. febr. 14. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon egyszerű, a tv oprendszerén futó alkalmazás mondja meg, milyen lehet az elérhető legmagasabb felbontás. Ez ellen nem tehetsz. A hardver lehetőségei miatt van lekorlátozva.

Van egy régi tabletem, azon pl. max. 480-as felbontást lehet választani.

2021. febr. 15. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Gyenge a tv
2021. febr. 15. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
az okos tévé a világ legnagyobb átverése. nekünk pár év után már egyáltalán nem is megy rajta a YouTube, mert a tévé régebbi oprendszerével már nem kompatibilis a YouTube app - és sok másik szolgáltatás sem használható rajta emiatt. az egyetlen lehetőség egy idő után, hogy külső média lejátszót (Apple TV és társai) kötsz rá. onnantól viszont bőven elég lenne egy buta tévé is, hiszen pont az okos részét nem lehet már használni. buta tévét viszont már nem is nagyon árulnak, fizethetsz az egyre jobban elhülyülő okos funckiókért...
2021. febr. 15. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#5 Azért nem mind avul el ilyen gyorsan, valószínűleg pár éves modellt vettél, vagy kifogtál egy platformváltást, és egy távirányító mégis jobb, mint kettő... nem is hiszem, hogy emiatt kerülne sokkal többe a tévé. Esetleg tegyél fel egy kérdést, hogy kinek van a legrégebbi okostévéje, amin még működnek az alkalmazások. Különben is, egy csomó dologért fizet az ember, amit esetleg sosem használ, pl. a telefonjában, vagy a kocsijában.
2021. febr. 15. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Morzsi007 ***** válasza:

Nekünk is van 5 éves Lg “okosTV”, amin pár éve már nem megy a Youtube. Az OS-re nincs támogatás, lassú is volt mint a bűn, pedig nem a legolcsóbb kategóriába tartozott anno. 270000 Ft volt. Nem én vettem, én akkor sem voltam oda az okos TV-kért, mivel van projektorom meg iphone, az Apple TV 4K mellett döntöttem. Mindent visz, akár 4K-ban is.

Hogy a kérdésre is válaszoljak, már megkaptad a válaszokat, gyenge a TV hardverje, le van korlátozva 720P-re.

2021. febr. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#6 vagyok. Szerintem egy okostévé még akkor is jobb, ha csak pár évig használhatók az alkalmazások, addig sem kell másik eszköz, ha az ember nem használ túl sokat, csak mondjuk YouTube-ot és Netflix-et.

Kérdező, milyen típus? Megnézem, ez le volt-e írva a specifikációban, bár nem hiszem.

2021. febr. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!