Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ipad-ra lehet másolni filmeket?

Ipad-ra lehet másolni filmeket?

Figyelt kérdés
Ha nekem a pc-men vannak filmek, ilyen 1-2 GB-osak, akkor azt fel lehet valahogy másolni ipadra, hogy azon tudjam nézni?

2021. febr. 15. 10:04
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Házi videókat igen, illegálisan letöltött filmeket nem, mert azokat szűri a rendszer!
2021. febr. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%
Természetesen lehet. Én a Playerextreme nevű alkalmazást használom évek óta és tökéletes.
2021. febr. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%
*PlayerXtreme
2021. febr. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
79%

Természetesen megoldható. Ahogy a korábbi válaszoló is írta, először mindenképpen tölts le egy alkalmazást, mellyel le tudsz játszani videókat.


Ezt követően, a legegyszerűbb, ha a számítógéphez való csatlakoztatás után a Fájlok appba teszed a filmet, majd az alkalmazásban eléred onnan.

2021. febr. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
85%

"szűri a rendszer" ... mindig megjelenik ez az apple antifan. De legalább vicces lennél öreg!!!!


Én az AVPlayer és a VLC-t használom.

mindkettő appba lehet iTuneson keresztül tölteni amennyit bír az iPad tárhelye.

meg tudnak DLNA is lejátszani. A hálótazi vinyómon is megtalálják a filmeket


De bizonyos fomátumokat simán a Fotók appban a videó közé is át lehet tölteni.

2021. febr. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!