Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Létezik-e az a megoldás, hogy...

Létezik-e az a megoldás, hogy egy régi erősítőbe (melyben még nincs coax bemenet Blue-Rayhez) Az egyik RCA bemenetbe bedugunk egy RCA-KOAX átalakítót, melyet csatlakoztatunk egy koax kábellelel a Blue-RAYhez?

Figyelt kérdés

2021. febr. 19. 08:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Leírod érthetően is, hogy mit szeretnél?

Az RCA egy csatlakozó tipus. Mehet hang, videó, vagy bármi egyéb rajta. A koax szintén egy általános elnevezés.

Szóval mit szeretnél mibe dugni?

2021. febr. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Blue-rayt összekötni erősítővel. (Az erősítő csak RCA hang bemenet es hangfal kábel bemenet van). A lényeg az lenne, hogy a blue rayt összekötni az erősítővel illetve egy monitorral.(Gondoltam az 3xRCA HDMI megoldásra, miszerint a videó menne a monitorba, a jobb és bal(piros és fehér) pedig az erősítőbe. A HDMI pedig a blue rayba ám ez nem működik.
2021. febr. 19. 12:45
 3/4 Szirty ***** válasza:

Nekem még így sem teljesen érthető, bár kb sejtem mit szeretnél.

Keveredik a kérdésben a kimenet és a bemenet, meg az hogy miről mire szeretnél jelet átalakítani. Egy erősítőn hangfal kimenet van, nem bemenet. Ott a jel kifele jön a hangfal fele és nem befele megy az erősítőbe (kivétel lehet ez alól az aktív SUB, amire szoktak tenni nagy jelű bemenetet is ahova az erősítő hangfal kimenetét kell kötni, de az más téma).


"Az egyik RCA bemenetbe bedugunk egy RCA-KOAX átalakítót"


Talán egy koax->RCA átalakító kell ide, mert ahogy leírtad annak nincs értelme.


De ha jól értem akkor az erősítődön csak analóg bemenet van (RCA) ahova e lejátszód digitális kimenetét (koax) szeretnéd csatlakoztatni.

Ilyen átalakító létezik.

2021. márc. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Minden keveredik mindennel, és mivel szemmel láthatóan még a kérdező sem tudja, ki kivel van, én nem merek tippelni mert még valami hülyeséget csinál...
2021. márc. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!