Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » JBL Boombox ára Black Friday-k...

JBL Boombox ára Black Friday-kor bemehet 50 ezer Ft alá?

Figyelt kérdés
JBL Charge 4-et szeretnék venni, de közben felötlött bennem, hogy ilyenkor talán a Boombox is elérhető árba kerülhet, ami mégjobb lenne. Nyilván az 1-es Boombox-ra gondolok, és valamelyik normálisabb webshopra! Mikor lesz egyáltalán legközelebb Black Friday?

2021. febr. 19. 11:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Magyarországon csak beragadt készleteket vagy kifutó dolgokat adnak igazán olcsón. Felejtős, max. külföldön, de EU-n kívülről ilyen árnál befigyel már az ÁFA és/vagy a vám.
2021. febr. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Charge 4-et kapod meg majdnem annyiért,nem hogy a sima boomboxot.

Általába felemelik az árát egy 10-essel majd azt leakciózzák. De ha normális engedményt is kapna,akkor se menne 90 ezer alá.

2021. febr. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
JBL-t kerülni! Ócska felhájpolt kínai cucc! Vannak sokkal jobb minőségű boomok hasonló áron!
2021. febr. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

#2-es, már most is több jó webshopban kicsivel 90 ezer alatt van!

[link]


#3-as, a JBL amerikai márka, max. lincenc alapján készülhet Kínában, viszont megfizethető árban a Sony mellett a másik, ami még szintén tökéletes hangon szól, nagy hangerőn is torzítás nélkül, ráadásul vízálló!

2021. febr. 19. 23:46
 5/8 anonim ***** válasza:
#3-as, mondd már el, miért igyekszel lehúzni a JBL-t minden egyes kérdésnél, ami szóba kerül!
2021. febr. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem húzom én, egyszerűen gyenge! Túlhúzott basszus, elveszik a középhangsáv, 1 év után kuka a legtöbbje! Tudom, mert forgalmaztuk és nagyon sok garis ügyünk volt vele...
2021. febr. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
#3#6 ha az Alzánál vagy hasonló boltban dolgoztál, akkor nem csoda, annál gyakoriak a gyárilag selejtes darabok! :D
2021. febr. 20. 12:12
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát a jó webshop az lehet nem pont igaz,talàn a bestbite,bár lehet ezek használtak. Egyszer én is megörültem,hogy találtam egy jbl extreme2-t 60 ezerért régebben,mindenhol 90 volt kivéve az iponnál meg valamj másik helyen,felhívtam őket és mondták,hogy használt.
2021. febr. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!