Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogyan állítsam be, hogy a...

Hogyan állítsam be, hogy a Laptopomnál melyik adat melyik partícióba menjen?

Figyelt kérdés
Van egy olyan funkció, hogy új adatok D-parcellába kerüljenek, de nem oda megy.

2021. márc. 3. 22:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Mit is szeretnél pontosan? Miben van "egy olyan funkció, hogy új adatok D-parcellába kerüljenek"? Ez valami program?
2021. márc. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem program. A gépházban lehet ezt beállítani, de nem működik. Ezért keresek más módszert, hogy az adataim ne az operációs rendszer mellé, hanem a másik partícióba menjenek. Hol lehet beállítani?
2021. márc. 4. 06:29
 3/6 anonim ***** válasza:

Milyen adataid? Minden nem operációs rendszeri adat felől a felhasználó gondoskodik, oda másolod ahova akarod. Nem tudom értelmezni hogy "a másik partícióba menjenek". Már a másolás folyamatakor tudnod kell hogy hova akarod másolni, tehát nincs olyan hogy rossz helyre megy, mert oda fog amit te másoltad. Ez nem beállítás kérdése.

Pontosan milyen adatok ezek? Honnan vannak? Másik adathordozóról?

2021. márc. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
*mert oda fog AHOVA te másoltad
2021. márc. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a kérdező a home mappáját szeretné másik partícióra helyezni. Windows 7-nél a mappa tulajdonságainál volt egy külön lap, ahol ezt meg lehetett csinálni. Nem tudom, a 10-nél is így van-e.
2021. márc. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet tényleg azt akarja. Annak viszont semmi értelme, felesleges időt fecsérelni már az utánanézésre is hogy ezt hogyan lehet megcsinálni. Létre kell hozni a D partíción a megfelelő mappákat és mindent belepakolni.
2021. márc. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!