Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Az easeUS ingyenes verziója...

Az easeUS ingyenes verziója megbízható és biztonságos? Ha nem mekkora a kockázat?

Figyelt kérdés

2021. márc. 3. 23:00
 1/4 anonim ***** válasza:
30%

Én használtam, nagyon jó meg minden, de ha partíciókat akarsz méretezgetni akkor vagy vedd meg vagy el se kezd használni. Nekem az egyik meghajtómat szétvágta rendesen. Nem tudtam vele semmit kezdeni. Teljes mentés a meghajtóról, minden particiót törölni kellett róla, meg utána egy teljes formázás.

Ha nincsennek vele nagy terveid akkor viszont kitűnő program.

2021. márc. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 belapus ***** válasza:
100%

Az említett céggel kapcsolatban nincs olyan információ, hogy valamilyen visszaélés történt volna a felhasználókkal szemben.A szoftvereik - a szakmai tesztek és átlagos felhasználói visszajelzések szerint - korrektek.

Az ingyenes és fizetős verziók között általában az a különbség, hogy a fizetősben több funkció elérhető, élő támogatást kap.

Amiről az első válaszban olvashattál, az előfordul ( ahogy egyéb hasonló alkalmazással is ), de inkább a kivételes esetek közé sorolható.Nem véletlenül javasolják, hogy a műveletek megkezdése előtt a fontos adatokról készüljön mentés.

2021. márc. 4. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sajnos mivel fizetni kellett érte mást használtam és nem bántam meg. A paragon partíción manager használtam.
2021. márc. 4. 10:55
 4/4 belapus ***** válasza:
A Paragon szoftverei is jók, bár az az érdekességük, hogy - általában - jóval nagyobb terjedelműek, mint másokéi.
2021. márc. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!