Fejhallgató (vezetékes): Kérdések és Döntéshozatal (10e Ft-osak) - Többi lent ?

Figyelt kérdés

Fejhallgató vásárlása előtt állok, 3-at néztem ki, amit úgy gondolok, hogy megfelelő lenne, de nincs sok tapasztalatom fejhallgató vásárlásában. Ezért először is szeretném azokat megkérdezni, akik értenek hozzá, hogy milyen sorrendet állítanátok fel a 3 között?

Másodszor: Nekem kicsi fejem van. Állíthatók ezek?


Amit mindenképpen szeretnék az az, hogy fülre illeszkedő, zárt rendszerű legyen.


Többet nem szeretnék kiadni egy fejhallgatóért, mint ezek.


1. [link]

Mit jelent, hogy "hátul zárt"?


2. [link]


3. [link]

Ehhez nincs ugyan leírás ezen az oldalon, ezért rákerestem és megtaláltam akciósan:

[link]



2021. márc. 4. 20:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Fül körülit nézz (Over-ear fejhallgató), ne fülre illesztkedőt.

Őszintén, én egyiket sem javasolnám ezek közül.

Kimondotta fejhallgató-márkát nézz.

Ami nem gyárt porszívót meg fénycsövet is.

2021. márc. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

És ha már ebben az árkategóriában szeretnél, simán vehetsz vezeték nélkülit is. Ezekhez kapsz persze vezetéket is ha olyan eszközhöz csatlakoztatod.


[link]

2021. márc. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
A fejhallgatók mind állíthatók, és a legtöbb zárt rendszerű. Nagyon zártat azonban ne vegyél, mert nem fogod hallani ha szólnak hozzád. Én így jártam.
2021. márc. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
10 rugó körül a koss porta prója még mindig gyakorlatilag a verhetetlen kategória.
2021. márc. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Attól még gyárthatnak jót vagy elfogadhatót. Nem a top kategóriát keresem.

Jelenleg úgy vagyok vele, hogy nem szükséges, hogy bluetooth-os legyen. Illetve úgy gondolom, hogy a bluetooth beleépítése is pénzbe kerül - bár nem tudom, hogy mennyit tesz ki, de ha ugyanazon árkategóriájú bluetooth-os és vezeték nélkülit vásárolnám, akkor a bluetooth-os gyengébb minőségű lenne. Mit mondasz erre?

Egyébként amit küldtél bluetooth-os fejhallgató, az fülre illeszkedő.


3-as! Épp ez a lényeg, hogy ne halljam a külső beszédeket. :)

Ahol pedig esélyes, hogy hogy szólnak hozzám fontosat, ott nem fogom használni. Még nem szántam el magamat arra, hogy járművökön fejhallgatót hordjak. Fülhallgató megteszi oda.


Nagyon furcsa nekem a Koss Porta Pro kinézete, először látok ilyet, nem tetszik.

2021. márc. 5. 12:25
 6/13 anonim ***** válasza:

"Épp ez a lényeg, hogy ne halljam a külső beszédeket. :)"


Erre füédugó való.



"Nagyon furcsa nekem a Koss Porta Pro kinézete, először látok ilyet, nem tetszik."


Mert ugye az a fontos, nem pedig az, hogy remekül szól (az árához képest pláne...), meg jár hozzá élettartamgarancia, könnyű és hordozható, ha arról van szó...

2021. márc. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Ha mutatsz egy olyan füldugót, ami teljesen kiszűri a zajokat és közben nem kattansz be, akkor rendben van, de ilyen nem létezik.

Egyébként ajánlhatsz füldugót, mert jobbat keresek az idáig megtapasztaltaknál. Füldugó horkolás ellen alváshoz jó, nappal minden zajt elnyom és a saját hangodat, ha beszélsz (magadban), akkor azt szétviszi az egész fejedben, felerősíti, ami nagyon zavaró.


Akár 1 évvel korábbi időszakot ha nézünk, akkor nem igen voltak elvárásaim színekkel kapcsolatban. Manapság viszont igen. Nagyon nem szeretem a fekete színt. Sokáig sötét szobában voltam, nem igen láttam színek sokaságát. Monitor előtt pedig nem ugyanolyan.

2021. márc. 5. 13:03
 8/13 A kérdező kommentje:
Továbbá az is kérdésem, hogy egy 10eFt-os fejhallgató ad-e hangzásban jobb minőséget, mint egy 4eFt-ot fülhallgató?
2021. márc. 5. 14:54
 9/13 anonim ***** válasza:
8 naná
2021. márc. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Steven80!


Amit linkeltél, annál az szerepel a leírásban, hogy "fül köré illeszkedő". Ez megfelel amit írtál "Fül körüli"-nek?


Egyébként mit jelent a fülre illeszkedő? Azt, hogy a fül megtartja, nem esik le? :D Nem tudok másra gondolni. :D

2021. márc. 6. 15:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!