Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek az èn mentális...

Szerintetek az èn mentális betegsègem miatt èrdemes -e gondnokot kèrnem magamnak?

Figyelt kérdés
Rendszeresen járok ideggondozóba bipoláris zavarral,amit elèg jól karbanban tartok.Járok dolgozni.Tudok döntèseket hozni.Van kèt gyerek,de az egyik nem velem èl.Laktam 10 èvet szülőktől külön,tehát tudok önállóan lakni,ès dolgozni,de úgy alakult,hogy visszaköltöztem a szülővárosomba a szülőkhöz.A családtagjaim nagyon erőszakosan próbálnak beszeszólni a dolgaimba.Próbálnak összezavarni.Az eladott ingatlanom árát ők kezelik.

#gondnok #Támogatott döntèshozatal #Megbízhatatlan családtagok
2020. jún. 27. 18:19
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, csak költözz el egyedül.
2020. jún. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Mármint külső gondnokot, aki segít megvédeni az érdekeidet a családtagokkal szemben? Miért adtad oda nekik az ingatlanod árát? Miért nem veszel másikat és költözöl külön?
2020. jún. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Mert elvettèk
2020. jún. 27. 18:52
 4/20 anonim ***** válasza:
De miért hagyod? Kérd el és ha nem adják, jelentsd fel őket a rendőrségen. Költözz el!
2020. jún. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Nem értem teljesen. Azt mondod hogy ők kezelik a pénzt. Van valami előzménye ennek? A rokonod a gondnokod? Mert akkor köteles beszámolni hogy mit csinált a pénzzel. Ha nem az és csak úgy odaadtad akkor azt a pénzt nem látod többé.

Így nehéz még költöznöd is, pedig jobb lenne a nyugodt környezet. Ha dolgozol próbálj meg költözni.

2020. jún. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Írtam,hogy nem èn adtam oda,hanem már a vevő is nekik adta nem nekem.
2020. jún. 27. 19:25
 7/20 anonim ***** válasza:
De ezeket miért hagyod? Függsz valamiért tőlük? Ők tartanak el? Vagy mi?
2020. jún. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Becsaptak. Számlára kellett volna utaltatnod a pénzt. Van valami akadálya annak hogy elköltözz?
2020. jún. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Megmondom az őszintèt,hogy èn egyáltalán nem èrtek a ház eladásához,ès nem tudok vele foglalkozni.Apám meg húgom akik nagyon èrtenek az ilyesmihez,ès a tesómnak jó az üzleti èrzèke,megkèrtem őket segítsenek eladni,ès èrtèkesíteni.Húgom intèzte az ügyvèdet,reklámozta a házat.Tesómmal,apámmal mentem az ügyvèdhez.41 èvem alatt nem gondoltam volna ezt róluk.Attól fèlnek,hogy saját házat nem tudom rendben tartani.Ezèrt menjek önkormányzatiba vagy albèrletbe.Ezek után nincs kedvem nekik segíteni.A ház árából fogadhatnak olyan szemèlyt ,aki füvet nyír nekik.
2020. jún. 27. 19:50
 10/20 A kérdező kommentje:
Normál esetben ilyet szülő nem csinál.Egyèbkènt most várok önkormányzati lakásra.
2020. jún. 27. 19:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!