Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ajánlana nekem valaki XBOX...

Nyers Kitti kérdése:

Ajánlana nekem valaki XBOX 360-hoz játékot? Barátom vette magának, ő élvezi is a saját öldöklős játékait, én sajnos a Super Mario-nál vagyok leragadva. Tudtok ajánlani olyat ami inkább csajosabb?

Figyelt kérdés

2021. márc. 6. 12:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Sims
2021. márc. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom az ízlésedet úgyhogy bedobok párat, nézz róluk bemutatót.

Sonic Generations

Sonic All Stars Racing Transformed

Fable III (nem kell ismerned az előző részeket, 360ra itthon magyar felirattal jelent meg, a külföldi gyártású lemezeken valószínűleg nincs rajta felirat)

LEGO játékok (van egy tonna ilyen, A Travelers Tales fejlesztőcsapat csinálja mindegyiket és mindegyik más más márka köré van építve, Star Wars, Harry Potter, Lord of the Rings stb)

Assassins Creed (Ez egy sorozat, millió része van Xbox 360ra. Én az AC2vel kezdeném, az első rész nagyon más és elég vacak, nem maradsz le semmiről ha kettessel kezded. Ha tetszik akkor határ a csillagos ég, van még vagy 6 része vagy több is Xbox 360ra.)

Sherlock Holmes: Crimes & Punishments (Ezt csak akkor ha jól tudsz angolul, mert az élvezet nagy része rájönni ki hogyan és mivel követte el a bűntényt. Ehhez át kell kutatni a helyszíneket, kifaggatni a tanúkat és szó szerint összerakni a darabokat és kikövetkeztetni az igazságot. Lehet rossz következtetéseket is levonni és bár a játék tovább enged ha elég jól összeszedett az érvelés, de a legjobb érzés amikor "átlátsz a szitán").

Viva Pinata / Viva Pinata Trouble in Paradise: Ezek magyar feliratosak ha jól emlékszem és az első rész tán még szinkronos is.

Borderlands 2 (ez lövöldözés, de lehet ketten is egy gépről és úgy vettem észre a lányok szokták szeretni)

Thief

LA Noire (ez is nyomozós, ez is angol igényes, mert bár közel sem annyira logikai, el kell tudni dönteni ki hazudik és ki nem)

Grand Theft Auto V (ez akkora játék, hogy megkerülhetetlen)

Saints Row 2 vagy 3/4 (Ezek a játékok szándékosan viccesek, de a második résznek elég komoly sztorija van és sokkal több minden van benne mint az újabbakban. A 3/4 majdnemhogy ugyanaz, de kevés dolog van benne - viszont jobban néz ki).

Telltale Games - The Walking Dead (ezek egyfajta interaktív sztorik, kevés benne a "játék" a feleletválasztáson kívül, igényel egy közepes angol tudást legalább, igazán csak az első Évad (Season1) ami nagyon jól sikerült.

Street Fighter IV (egy csomó változat van belőle, a legújabb az Ultra Edition ha jól emlékszem)

Dead or Alive 5 (ebből is, a Last Round az utolsó verzió azt hiszem)

Rayman Origins / Rayman Legends (szerintem az Origins sokkal jobb, de a Legends meg sokkal könnyebb)

Alice: Madness Returns

Left 4 Dead / Dead Island / Dead Rising 2 (ha érdekelnek a zombi témák)

Bioshock / Bioshock Infinite (az Infinite szerintem jobban emészthető mai szemmel, de ha tudsz angolul és érdekelne egy olyan FPS ami más mint a többi akkor a Bioshockkal érdemes kezdeni)

Kameo Elements of Power (ez egy nagyon régi, de jópofa játék)

Banjo Kazooie Nuts and Bolts

Minecraft


Ha van/vennél Kinect kamerát a géphez:

Fruit Ninja Kinect

Kinect Sports

Dance Central (3)

Kinectimals

Kinect Disneyland

Kinect Star Wars

Kinect Pixar Rush

Fable: the Journey

2021. márc. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kihagytam a Tomb Raider sorozatot. Két sorozat van 360ra. Az egyik a Tomb Raider Legend/Anniversary/Underworld ebben a sorrendben. Ezek a régi első Tomb Raiderekre hasonlítanak. A másik a Tomb Raider(2013)/Rise of the Tomb Raider (a harmadik rész a Shadow of the Tomb Raider már nem jelent meg Xboxra). Ezek filmes akció kalandjátékok.


Ja és ha autós akkor Forza Horizon 1

2021. márc. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, a válaszod minden igényt kielégített...:D
2021. márc. 9. 08:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!