Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Eredeti műsoros zenei, ill....

Eredeti műsoros zenei, ill. videókazettákról le lehet törölni a tartalmat, vagy azok írásvédettek?

Figyelt kérdés

2021. márc. 7. 21:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2021. márc. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A felső sarkukban van egy írásvédelmi fül, azt kell leragasztani és törölheted.


[link]

2021. márc. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Alapból írásvédettek, de ez csak egy pöcök aminek a hiányát érzékeli a magnó és nem indítja el a felvételt. Fizikailag fel tudnál rá venni. Ha mindenképp ezt szeretnéd, leragaszthatod a pöcök helyét, így a magnó azt fogja hinni, hogy üres kazetta és felvesz rá, felülírva az eredeti felvételt.
2021. márc. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Ugyanakkor gondolom úgy adták el ezeket anno, hogy nem voltak leragasztva a fülek, ha valaki rá akart venni, akkor magának kellett megoldania a leragasztást.

(Nekem nincs tervben ilyen, és sosem próbáltuk, csak ismerősökkel beszélgetve valakik szerint lehetett rávenni, valakik szerint egyáltalán nem.)

Ugyanakkor az üres kazetták fülei nyilván le voltak ragasztva, és úgy adták el, mivel mi is tudtunk rávenni újra zenét/filmet.

2021. márc. 7. 22:41
 5/7 A kérdező kommentje:
#3-as Ja bocsi, látom írtad, hogy alapból írásvédettek!
2021. márc. 7. 22:43
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Így van, az üres kazettákon ott volt a fül, a műsorosokon nem. Miután felvettél az üresre, kitörhetted róla és ezzel levédted.
2021. márc. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egyszer gyerekfejjel tettem súlya ismeretének teljes hiányában megmágneseztem bátyám egy kazettáját, szép eredménye volt :) Mintha le-fel állítgattad volna a hangerőt úgy szólt.


Idő kellett míg be mertem vallani hogy én voltam. Szerencsére nem kaptam ki :)

2022. ápr. 4. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!