Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen vezeték nélküli fülhall...

Milyen vezeték nélküli fülhallgatót vegyek?

Figyelt kérdés

Hasonlót keresek,mivel elég pici a fülem és csak az ilyen fülhallgatók illeszkednek bele jól:

[link]


De ennél nagyobb üzemidejű nagyon jó lenne, mert kisebb nagyobb megszakításokkal a vezetékes füleseimet egész nap használom.

Egyenlőre nem szeretnék csúcskategóriásat rendelni, mert elég válogatós vagyok ilyen téren és félek nem lesz jó.



2021. márc. 12. 19:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem nagyon picike a fulem, tehat ha te is ezzel a gonddal kuzdesz, ez nem lesz jo. Tudom, mert eleg draga menet volt, mire megtalaltam azt, ami nem esik ki a fulembol :D

Nekem most egy ilyen van, es mivel cserelheto gumis, igy a legkisebb pont jo.

[link]


Kenyelmes is, es jol szol szerintem, bar nyilvan van jobb is. Nem tudom mennyit bir, en osszesen max napi 2 orat hasznalom csak.

2021. márc. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem mertem ilyen fajtákat nézegetni, mert azt hittem, hogy ez aztán végképp nem maradna meg a fülemben. De a kicsi gumi tényleg jó megoldás lehet, szóval köszönöm szépen a segítséget!!
2021. márc. 12. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!