Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hol találhatnák a neten egy...

Hol találhatnák a neten egy jó VHS videómagnó hifis házimozi szerelőt?

Figyelt kérdés

Olyan lenne a jó akivel lehetne beszélni telefonon vagy akár email formájában, és ki is jönne házhoz Tolna megyébe Faddra.


Csak nem tudom mennyiért jönnek ki és hozzák vissza.

Ahová régen vittem őket ott már nem javítanak deck-ket. VHS-t meg csinálták de újra előjöttek a hibák több mint 10 éves már, a házimozi meg processor hibás azt mondták, hifimhez meg nincs alkatrészek.

Én is próbálkoztam a hifim tálcájával foglalkozni új szíjakat vettem de sajnos nem szíj probléma van vele.


Lehet más szervizel is így járnék akkor meg nem lenne jó a szállításért kellene sok pénzt fizetnem a semmiért, mert ahol voltak a hifiért házimoziért nem kellet semmit fizetnem.



2021. márc. 21. 13:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Ma már nem foglalkoznak VHS magnóval, mert 5 éve leállították a gyártását, nem lehet hozzá alkatrészt kapni. Szervizben ahol még esetleg foglalkoznak vele (Budapesten is nagyítóval kell keresni, nem hogy vidéken), annyiba fog kerülni, hogy annyiból veszel egy DVD lejátszót és 10 filmet hozzá.
2021. márc. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Értem, de akkor hifimhez is felesleges mást keresnem mert ők is azt mondanák nincs alkatrész?

Amit mondtam hogy vettem pár szíjakat CD részhez de semmi javulást nem lett.

Nem tudom hogy processor hibás házimozit be vállalná e valaki, szerinted?

2021. márc. 21. 13:25
 3/5 A kérdező kommentje:
Eddig Szekszárdra szoktam vinni javíttatni.
2021. márc. 21. 13:26
 4/5 anonim ***** válasza:
A mesében találsz ilyet.
2021. márc. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Budapesti vagyok, ha elhozod ránézek, 20e + alkatrészköltség.
2021. márc. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!