Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Megéri így Xbox Series X/S-t...

Megéri így Xbox Series X/S-t venni?

Figyelt kérdés

Szeretnék beruházni az új generációra, eddig nem volt konzolom. Egészen tegnapig a PS5-tel szemezgettem, de el is szomorodtam:

-sok visszajelzést látok, hogy nem úgy működik, ahogyan kellene (hangos, kontroller hiba stb...)

-nagyon drágák a játékok (ha megéri, ha nem szerintem akkor is drága 30k egy exlúzív címért)


Ezután arra gondoltam, akkor vehetnék PS4-et, de arra már nem sokáig jönnek játékok, nem szeretném pl. 2 év múlva azt is lecserélni. Csak az eddigi exlúzívokat venném meg rá, plusz néhány játékot, azokat hamar ki is vinném (kb. egy év), de szeretnék az új generációs címekkel is játszani (akár akkor is ha csak thrid-party cím).


Majd az a választás jött, hogy vehetnék Xbox-ot, de ahhoz nincs annyi story game, inkább multi-k vannak (amiből szintén kipróbálnék néhányat). Plusz ugye arra jönnek ki vadiúj third-party címek is (úgy hallottam szerződésük lett a Bethesda-val is). A legtöbb barátom is X-szel tolja.


Na szóval a lényeg:

-vegyek-e úgy Xbox-ot, és reménykedjek jön majd ki olyan exlúzív, ami tetszik ( a Halo, Gears 5 meg a 2Ds izék nem nagyon jönnek be) és third-party címek miatt vegyem (AC Valhalla, CP2077, LIS3)

-vegyek PS4-et?



2021. márc. 28. 14:51
 1/8 A kérdező kommentje:
plusz az X- erősebb is
2021. márc. 28. 14:51
 2/8 anonim válasza:
51%
Szerintem mindenképp X-et mert ahogy elnéztem az S-et hááát... rosszabb mind az xbox one. Persze ezek az én szempontjaim, mert a processzor meg a GPU nyilván sokkal erősebb de most őszintén: nincs rajta lemezolvasó s ráadás 500 f’cking GB tárhely van benne, még az én One S emben es 1 terra van
2021. márc. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%
Nincs 500 GB.Múlthéten jött meg a Series S,de szívem szerint kibas*nám az ablakon.Már megbántam,hogy eladtam a One S-em
2021. márc. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
#3 Megosztanád velünk mi a gond az új konzollal?
2021. márc. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Wifin keresztül egy darabig tölti a játékot,majd leáll(0x800700e7) és már lan kábellel is csinálja.Felhívtam elsőnek a boltot,azt mondták,hogy központi hiba lehet valószínűleg.Felhívtam az Xbox ügyfélszolgálatot és küldtek email-ben egy listát (megcsináltam),hurrá leszedi a játékokat,de wifin nem működik és ismét lan kábelen megadja magát.Ismét Xbox ügyfélszolgálat és annyit mondott a hölgy,hogy nem egyedi eset.

Kisebb méretű játékot leszedett(Unravelt),de jobban melegszik,mint az Xbox One S és hangja is van(zavaró).Szóval megy cserére.

Hozzáteszem,hogy 2009 óta ez az első konzolom,amelyik csalódást okozott és szívem szerint kidobnám.



Egyébként pofás kis konzol(lenne) és a kontroller is kényelmesebb.

2021. márc. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Én mindenképpen várok a vétellel.


Köszönöm a válaszokat. Mindenkinek ment a zöld kéz

2021. márc. 28. 17:11
 7/8 anonim ***** válasza:
Kifelejtettem, hogy cserélik egy másikra,de rakom is fel hp-ra.Inkább várok 1-2 évet,amíg kijönnek a "betegségei".
2021. márc. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha számít a pénz (sajnos várhatóan minden új játék 30e lesz nextgenen) akkor az Xboxot tudom ajánlani a Game Pass (Ultimate) miatt. Series Sről nem hallottam rosszat, de lehet hibás volt. Ha valakinek van most konzolja én személy szerint nem sietnék az új vásárlással. Mindenhol alig kapni, ha tönkremegy ki tudja hogyan cserélik hiszen készlethiányok vannak. Viszont ha nincs konzolja az embernek akkor a régiek iszonyúan drágák ahhoz képest, hogy utolsó éveiket tapossák. Valószínűleg abban a pillanatban elértéktelenednek teljesen, hogy a vírushelyzet javul egy kicsit világszerte és felszabadulnak azok a gyártási problémák ami miatt alig lehet nextgen konzolt kapni. És akkor már a kiadók is dobni fogják őket akik ezidáig azért célozták meg a régi gépeket mert az újakat nem lehet kapni.
2021. márc. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!