Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Xbox series x fog érkezni még...

Xbox series x fog érkezni még karácsony előtt az országba?

Figyelt kérdés
Már novemberben megrendeltem, illetve előrendeltem több helyen is. HIába érdeklődöm, nem kapok választ, nem is tudom utolérni ezügyben a boltokat. Mikor kellett volna megrendeljem, hogy biztosan megkapjam??

2020. dec. 12. 14:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Már novemberben is csak februári szállítással lehetett előrendelni.

Amikor rendelted nem írta?

2020. dec. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

nem, 2-3 hetet írtak a szállításra!

:(

2020. dec. 12. 14:51
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2020. dec. 12. 14:51
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

hol rendelted?

ha csak valami hazai kis boltban akkor ők simán írhattak 2-3 hetet úgy, hogy tudták úgysem fogják tudni szállítani.

2020. dec. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

A konzolvilágnál is rendeltem. az azért nem olyan kis bolt szerintem


amikor telefonon hívtam őket, azt mondták, úgy néz ki, hogy decemberben kapnak árút.

mondjuk ez sem volt túl meggyőző.

2020. dec. 12. 17:02
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

ja azt hittem a hivatalos oldalon rendelted...

Szerintem nem fognak kapni a boltok.

2020. dec. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
köszi választ!
2020. dec. 12. 17:59
 8/12 anonim ***** válasza:
Én okt. 20-án rendeltem, a hivatalos megjelenést követő 2 napon belül szállították is (edigital). Hogy lehetett előrendelni több helyen? Itt minden előrendelést ki is kellett fizetni (ettől előrendelés).
2020. dec. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mind a Series X mind a PS5re februárra legesélyesebb. Ígérgetnek még szállítmányokat a gyártók addig, de hogy lesz-e az erősen kétséges.
2020. dec. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Nos, hát én valóban nem fizettem előre, az edigital nem is jelezte nálam,hogy ilyesmit is lehet, simán az előrendelések menüpontba került a gép.


Viszont képzeljétek, egy hete írt a KOnzolvilág, hogy szállítmány érkezik, és valószínűleg karácsonyig megkapom! És ma át is vehettem!!! Ráadásul változatlan áron, ahogy megrendeltem, úgy kaptam meg! (szemben mondjuk az edigital-lal, ahol több tízezer forinttal megugrott az ára...). Az alzánál már kiírják, hogy januárra tudják vállalni, az edigtaltól nem jött még visszajelzés... de ezeket le is mondom már. amíg nem foghattam a kezemben, azért nehezen hittem el, hogy megjön :D KÉsz karácsonyi csoda! :)


Kellemes ünnepeket mindenkinek!

2020. dec. 21. 17:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!