Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » 4k tv mekkora távolságból...

Trashboy kérdése:

4k tv mekkora távolságból nézhető?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeretnék hamarosam venni egy tv-t a típus már meg is van de nem tudom, hogy mekkorát vegyek. 43" vagy 50". A tv-t filmnézésre illetve majd ps5-höz használnám az ágyból. Az ágy és a fal között kb 3,5m távolság van. Több oldalon is meglepődve olvadtam hogy a 50" mérethez 1,2 vagy 1,5méter nézési távolságot írnak. Még a samsung oldalán is az 55"-hez 1,7métert írnak. Szerintetek akkor nyugodtam megvehetem az 50" méretet?



2021. márc. 31. 09:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Ekkora távolságból mindenképpen javaslom, de akár még nagyobbat is vehetsz. Nekem körülbelül 2 méter távolságra van a tv a kanapétól, 65-ös méretet választottam.
2021. márc. 31. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
50%
Bármekkora. Ami neked megfelel.
2021. márc. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!