Ajánlanátok egy vezeték nélküli egeret a tv-hez ami kb 2 méteres távolságból is működik?

Figyelt kérdés
Jelenleg egy Prestigio PJ-MSL2 van hozzá csatlakoztatva, de csak közvetlen a tv mellett működik a tv állványon. Egy olyan egeret keresnék ami a 2m-re lévő asztalról is működik, és nem merül le két nap használat alatt, mint a jelenlegi. Kinézete, pontossága nem érdekel. Lehető legolcsóbb megoldást keresném.

2017. jan. 6. 20:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom. Nekem három noname egerem van, mind tökéletesen működik a TV-n, és a PC-n is. Bőven a két méteren túlról is. Az elemet nagyjából fél évente cserélem, de inkább több. Az egyik egér nevetségesen olcsón vettem a pennyben:)
2017. jan. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én extreme digitalnal vettem 2 éve vezeték nélküli egeret,mai napig tökéletes! Most Pennyben lehet venni 1690ft-ért szintén vezeték nélkülit tesómnak az vált be
2017. jan. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!