Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Sony wh1000 xm4 vagy Sennheise...

Sony wh1000 xm4 vagy Sennheiser momentum 3?

Figyelt kérdés

Fejhallgatot szeretnek venni, de Ben tudom melyik jobb a fentiek közül. Amit tudok, hogy a sonynak ténylegesen jobbak az adatai, viszont a Sennheiser pedig minőségibb.

Tehát lehet, hogy a Sony a leírtak alapján több basszusra képes, de lehet hogy dobozos hangzás mellett. Viszont a Sennheiser lehet nem tud olyan mélyet kiadni, viszont tisztább a hangja.


Előre köszönöm!



#Sony #Sennheiser #fejhallgató #Momentum 3 #Wh1000xm4
2021. ápr. 1. 13:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindkettő kiváló. A Sennheiser nekem csupán stílusban jön be jobban. Sokkal elegánsabb.
2021. ápr. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Alex Fly ***** válasza:
Én ugyan elfogult vagyok, mivel számomra a fejhallgató az Sennheiser, de a leírtak szerint is azt választanám: nekem nem attól jó egy hangsugárzó, hogy túl sok a basszus és a magasabb hangokat elnyomja, hanem ha minden frekvenciát képes tisztán kiadni magából. De ez szigorúan csak az én véleményem...
2021. ápr. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ha funkciókat nézed akkor Sony. Ha a hangzást akkor mindenképpen a Sennheiser! Nagyon quality termék. Nekem egy momentum true wireless 2 van, ami igy 7 hónap után is számomra felüdülés. Tényleg elképzelhetetlen volt hogy egy ennyire kis fülhallgató, ekkora hangzással bír, úgy hogy bluetoothos veri az in ear monitoring fuleseimet amik 60 ezresek! Szerintem mindenképpen jól jársz vele

De szerintem egyikkel sem csalódhatsz!

Majd írd meg végül melyiket vetted 😁


Én mint mondtam a sennheisert tudom maximálisan ajánlani, több Sennheiser termékkel rendelkezem: mtw2, hd 599, momentum in ear wireless, és egy gsp 670. Mindegyik megérte az árát maximálisan

2021. ápr. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!