Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ha eMag ról szeretnék rendelni...

Ha eMag ról szeretnék rendelni, de azt írja, hogy előrendelés, és egy kék kis pont van mellette, akkor kB. Mennyi idő, mire megérkezik?

Figyelt kérdés
Egy Huawei FreeBuds 4i vezetéknélküli fülhallgató ról lenne szó. (04.07.ekor rendeltem.

2021. ápr. 7. 10:07
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én lehet inkább lemondanám a rendelést ha lehetséges, Media Marktban és az Extreme Digitalban is készleten van (ugyanannyiba kerül), azonnal szállítják, fene se tudja az Emag mennyi idő alatt szerzi be. Nem is értem, mindenhol máshol ahol néztem készleten van...csak az Emagon kell előrendelni..
2021. ápr. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 belapus ***** válasza:

Ajándékot adnak a megrendelés mellé, egy piros vagy egy fekete ( amelyiket választod ) HUAWEI Band 4e Active-ot.A kék pont az éppen kiválasztott színű promóciós terméket jelöli.

Nem tudjuk mikor lesz készleten az eMAGnál, ezért - föltéve, hogy szükségtelen számodra az ajándék - érdemes elgondolkodni az első válaszon.

Érdekesség: az eMAG és az Extreme Digital egy kézben van.Akár használhatnák egymás raktárkészletét is.


"Hogyan tudom lemondani a rendelést?


Amennyiben megrendelted a terméket, de időközben meggondoltad magad és már nem tartasz igényt a termékre, akkor többféleképpen is eljárhatsz. Amíg nem készül csomagszám a rendeléshez, addig a weboldalon a Saját fiókodban lemondhatod a rendelést. Amennyiben már elkészült a csomagszám, a rendelést nem tudjuk törölni a rendszerünkben, mert valószínűleg már átadásra került a futárszolgálat számára és a kiszállítás elindult. Ilyen esetben azt javasoljuk, hogy utasítsd vissza a csomag átvételét."


Miután az esetedben előrendelésről van szó, vélhetőleg még nincs csomagszám.

Itt nem néztem meg, de más áruházaknál ( igaz, ott könyvekről van szó ) az előrendelés csak annyit jelent, amikor készletre kerül a termék, akkor jelzik az előrendelőnek: erősítse meg a rendelést ( vagy törölje ).

2021. ápr. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!