Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ha eMag ról előrendelés,...

Ha eMag ról előrendelés, idején rendelek egy terméket, akkor előrendelés vége felé már elkezdik kiszállítani, vagy csak az előrendelés után? Ha utána, akkor rögtön, vagy még pár nap múlva kezdik szállítani?

Figyelt kérdés
Ez a termék egy Huawei FreeBuds 4i. Amit rendeltem.

2021. ápr. 11. 21:52
 1/5 anonim ***** válasza:
70%
Én raktáron lévő terméket rendeltem tőlük. Négy nappal ezelőttre ígérték, de még nem szállították...
2021. ápr. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy olyan termékről van szól ami még meg sem jelent, akkor a megjelenés napján kezdik a kiszállítást.
2021. ápr. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%
Gondolj a next genes konzolok előrendelésre,amikre heteket,hónapokat kell várni. Az előrendeléssel csak azt jelzed, hogy szeretnél egy ilyen terméket, de raktáron még nincs, és lehet még ők sem tudják mikor lesz. Majd ha megérkezik, akkor jelzik, szállítják neked.
2021. ápr. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
66%

"next genes konzolok előrendelésre"

azok már megjelentek, ez már nem előrendelés, csak sima "rendelésre" kategória.

2021. ápr. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
58%

#4 lehet, de mivel még sok boltban nem kapható, így ők is csak előrendelést tudnak felvenni rá.

Pl ott van a series x, hiába jelent meg ha, még az alza is csak májusra saccolja a szállítást, addig meg csak előrendelést vesz fel. De máshol se nagyon van még.

[link]

2021. ápr. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!