Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Előrendelésnél, hogy van a...

Előrendelésnél, hogy van a kiszállítás?

Figyelt kérdés

Előrendeltem a Kingdom Come Deliverance-t az Aqua.hu-ról.

Ma van a megjelenés napja és még egy e-mailt se kaptam. (leszámítva a kb. 2 hete kapott visszaigazoló e-mailt)

Vagy ez olyan mintha a megjelenés napján automatikusan megrendelné nekem a rendszer és innen számítva +2-3 nap a kiszállítás?



#Game New
2018. febr. 13. 16:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Én ma kaptam meg. Ha előrendelsz egy játékot, akkor azt többnyire hamarabb kapod meg, de arról az oldalról még nem is hallottam. Tőlük kell megkérdezned, hogy mikor küldik. Eddig még soha egy játékom sem jött meg megjelenés után.
2018. febr. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi! Csak várnom kellett volna, mert nemsokkal a kiírás után jött az e-mail, hogy megérkezett a raktárukba. Egyébként én abban a hitben voltam eddig, hogy a megjelenés napján már kiszállításra kerül mint nálad, de ezek szerint nem minden esetben. Ment a zöld pacsi. :)
2018. febr. 13. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!