Ezt meg lehet oldani? ps4

Figyelt kérdés
ps4 pro-t akarok venni. Azért mert gépet venni ebben az időben nem éri meg, és igazából online játékokból csak is kizárólag gta5 online-al játszanék. És nem akarok évente 20 ezret költeni csak gta online ra. Ezért Megkérdezném lehet-e olyat csinálni, hogy pl: van valami gta online dlc féleség amit ha megveszel akkor nem kell ps+ ra költeni. Szóval olyasmi kéne amit végleg megveszek játékra és végtelen gta online om lenne nem kéne evenni ps+-t.

2021. ápr. 19. 09:15
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
de igazából a gta 5 a fő szempont. ha az megvan semmi más játékra nem fogok vágyni. Még sohasem gta onlineoztam. Van egy xbox 360 om amin nem tudok rá csatlakozni az internetre pedig direkt van ingyenesen 1 hónap xbox live gold. és minden játékomat már minimum 5 ször kijátszottam. :/
2021. ápr. 20. 12:29
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

Azért van sok jó játék PS-re. Én is mindig a GTA miatt vettem konzolt, aztán elkezdtem bővíteni a látókörömet. Erre is jó lesz a PS Plus.


Egyébként most 9 játék ingyenes PS4-re, tegnap óta pedig a Horizon Zero Dawn is ingyen letölthető májusig, PS Plus nélkül is. Csinálj most egy accountot, szerintem gépen is behúzhatod ezeket.

2021. ápr. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
ott van pl. a Red Dead, szintén Rockstar
2021. ápr. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
várj. gépen lementem a ps játékokat és nem tünik el soha? Úgy mint az epicen?
2021. ápr. 20. 14:19
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

Igen, szerintem gépen is hozzá tudod adni a könyvtáradhoz, de még nem próbáltam. Ezek az ingyenes játékok elvileg örökre megmaradnak, a PS Plus-os játékokkal viszont csak addig játhatsz, amíg van PS Plus előfizetésed.


#13


Szerintem a legjobb játék PS4-re.

2021. ápr. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
#12 pontosan mi is az a 9 játék?
2021. ápr. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

[link]


Itt csinálsz egy profilt, aztán a PC-s / telefonos PS Store-on behúzod a játékokat. Érdemes magyar profilt csinálni, ha jól tudom ezt a címed alapján határozza meg, nyugodtan megadhatod a sajátodat.


De mindjárt megnézem, hogy telefonon engedi-e hozzáadni a játékokat, még nem próbáltam csak hirtelen eszembe jutott.

2021. ápr. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

#16


[link]

2021. ápr. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
köszi!
2021. ápr. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Engedte telóról behúzni, már csak az a kérdés, hogy azért-e, mert PS4-en aktiválva van a profilom. Most, hogy belegondolok, gyanítom, hogy igen.
2021. ápr. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!