Ezt meg lehet oldani? ps4

Figyelt kérdés
ps4 pro-t akarok venni. Azért mert gépet venni ebben az időben nem éri meg, és igazából online játékokból csak is kizárólag gta5 online-al játszanék. És nem akarok évente 20 ezret költeni csak gta online ra. Ezért Megkérdezném lehet-e olyat csinálni, hogy pl: van valami gta online dlc féleség amit ha megveszel akkor nem kell ps+ ra költeni. Szóval olyasmi kéne amit végleg megveszek játékra és végtelen gta online om lenne nem kéne evenni ps+-t.

2021. ápr. 19. 09:15
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
weben is tudsz vásárolni a storeból, account kell és az tárolja a játékokat, tehát nem kell hozzá gép sem. regisztrálj be egyet, figyelj arra mit adsz meg születési dátumodnak, mert az később kellhet, és már most nyugodtan bepakolhatod a librarydbe a play at home címeket
2021. ápr. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
van ps app is, ott is lehet vásárolni, mobil böngészőben is, én már vettem a villamoson ülve is játékot :)
2021. ápr. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
0%
#6 A konzolos változat is ugyanúgy teli van csalókkal. lehet a konzolokat is moddolni/cheat-elni, ne hogy azt hidd hogy jól írtad meg
2022. jan. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Pedig "jól írtam meg". Már 4 éve játszok PS4-en és nem találkoztam még csalóval egy játékban sem. Szóval én tapasztalatból beszélek, nem csak a levegőből idebüffentek valamit.
2022. jan. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!