Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen gamer headsetet ajánlotok?

Milyen gamer headsetet ajánlotok?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy headsetet 30 ezer alatt. Milyet ajánlanátok?

Főleg játék közbeni beszélgetésre használnám, játékra (természetesen), zene hallgatásra. Zajszűrés az nagyon kellene, illetve 7.1.

Olyat szeretnék venni, amit nem kell pár éven belül lecserélni, remélem ebben az árkategóriában találni ilyet. Én a Hyperx Cloud headseteket néztem.

Előre is köszönöm a válaszaitokat!



2021. ápr. 21. 21:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem most Razer Kraken Chroma V1 van. 2 éve tökéltes semmi baja. Na de a kábel az valami borzasztó. Folyamatosan felperdül és mindennap kb ki kell húzni a gépből és kicsavarni mivel borzalmas. De amúgy ezen kívül minden jó, basszus, játékokban a léptek stb. HyperX-ekről én is sok jót hallottam.
2021. ápr. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az árkategóriában a legjobb headset, több teszt szetint a CoolerMaster MH751 vagy 752, válaszd a 752-t, ha fontos a virtuális 7.1, illetve, ha az alaplapi/dedikált hangkártyát nem a legjobb.
2021. ápr. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!