Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért nincs hang a Videómagnór...

Miért nincs hang a Videómagnóról a Tv re ?

Figyelt kérdés
Sok éve nem használt VHS Videomagnóról, amikor elraktam rendben ment a kép és a hang is a TV re. Most összekötöttem előbb AV kábellel aztán Koax (antenna) kábellel és mind a két módon kp van, de hang nincs ! A fejet megpucoltam, de semmi hang (zaj sem) nincs . Miért ?

#VHS #TV n Kép van #TV n Hang nincs #AV val sem #Koaxszal sem
2021. ápr. 23. 01:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen színűek a kábelek?
2021. ápr. 23. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A tv szól, ha más jelforrást kötsz rá?
2021. ápr. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, a TV szól, ha pl. a Video-recorderen keresztül vezetem az antenna kábelt (VHS nek van egy antenna bemenete is és kimenete is), tehát a TV - n van kép és hang a videon keresztül is, de ha kazettát indítok be, akkor csak a VHS képe megy át a TV re és hang teljesen néma/süket
2021. ápr. 23. 09:55
 4/5 anonim ***** válasza:
Próbáld meg scart vagy rca csatlakozóval összekötni.
2021. ápr. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot. Ennek a videómagnónak csak antenna bemenete és kimenete van, (azon keresztül a TV t most kipróbáltam és ráhangolva volt kép és hang ) és a másik négy dug-alj a Videómagnón két bemenet és két kimenet, amihez van négy dugót tartalmazó kábelem, a dugók színe fekete, fehér, piros és sárga. Értelemszerűen két színes dugót a videomagno OUT helyére dugtam és a TV n csak bemenet van, tehát oda,, de akárhogy is variáltam, kép az egy megfelelő variációban van, de hang nincs. Talán elektronikai hiba lesz és ahhoz (sem) nem értek.
2021. ápr. 23. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!