Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Bekapcsoltam utoljára 8 éve...

Bekapcsoltam utoljára 8 éve használt videomagnómat, (amit nem sokkal korábban vettem, ) és minden kazettán csak a hang hallható. Mechanikusan jól működik. Lehet, hogy egyszerű oka van, amit én is orvosolni tudok?

Figyelt kérdés
Teljesen laikus vagyok, aki csak egyszerű dolgokat tud megcsinálni. (Mondjuk a csavarhúzót ismerem).

2016. okt. 24. 08:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nem szeretnéd hogy bármelyik kazettáról lejátssza a hangot (és a képet), szedd szét és töröld le portörlő ronggyal a magnófejet. Garantált a siker!
2016. okt. 24. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mit és hogyan kötöttél hozzá képernyőnek?
2016. okt. 24. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hibas Scart vagy Rca kabel ?
2016. okt. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha letörlöd a mágnese magnófejet sose fogod tudni használni. Voltak tisztítókazetták, azok elvileg helyrehozták az ilyesmit.
2016. okt. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!!! A videomagnót egy új és jó SCART csatlakozóval csatlakoztattam a TV-hez, illetve kettőhöz is. A hang jó volt, de mákos volt a képernyő. Még nem szedtem szét videomagnót, de megpróbálom leporolni a fejet.
2016. okt. 25. 10:19
 6/6 anonim ***** válasza:
A menü bejön a képernyőn? Pl stoppot nyomsz vagy órát állitasz. Már ha egyáltalán OSD-s modell...
2016. okt. 26. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!