Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mekkora képátmérőjű tv-t...

Mekkora képátmérőjű tv-t vegyek egy olyan kisebb szobába ahol kb 2 méterről nézzük a tv-t?

Figyelt kérdés

Jó lenne hogy leírnátok nektek mekkora tv van és mennyi távról nézitek, és mennyire tartjátok a meglévő tv-t megfelelelő méretünek...


Én amugy a 40-43 colos tv méret re gondolotam

Jó lesz az méretben az említett szobába, 2 méterről nézve?



2021. máj. 1. 17:50
1 2
 1/18 Vortrex ***** válasza:
61%

[link]

[link]


A 40-43 col teljesen élvezhető, sőt a tudomány szerint még attól nagyobb se lenne bántó, ha UHD (4k) felbontású a tv (és a műsor).


Ha kereskedelmi csatornákat néznél max 720p minőségben, akkor célszerűbb volna kisebb 30" körüli tévét keresni

2021. máj. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
86%
Dettó 2m-ről nézem a tv-t, 32"-eset vettem, nekem elég.
2021. máj. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Én Lg 4K Smart tv 43 colos tévén variálok 100 egynéhány ezerért adják


Akkor az nem lesz túl nagy gondolom?!

ezzel szemezek:

[link]


Ez jó tv?

2021. máj. 1. 18:39
 4/18 Vortrex ***** válasza:
30%

Ez baromi jó ajánlat ezért a tévéért, és magic remote-os, ami nagy szám. Én 43UN74003LB típusút vettem még januárban 125k-ért, gondolom ez eggyel újabb már.

Mi abszolút teljesen minden tekintetben meg vagyunk vele elégedve. Netflix 4k-s tartalommal gyönyörű képe van.

2021. máj. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
Nekünk 58"-os van, kb 2,5 méterről nézzük. Egyáltalán nem nagy, az elején hatalmasnak tűnt (kb 3 napig), de már fel sem tűnik. Előtte egy 43"-os volt, az sem vállalhatatlanul kicsi, de abszolút nem bántam meg a nagyobbra váltást.
2021. máj. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 puritan ***** válasza:
52%
Minél nagyobbat vegyél, ami a pénztárcából kitelik. Attól ne tarts, hogy túl nagy lesz. Én 55 colost vettem tavaly, de ha a pénz nem számítana kétszer ekkorát vettem volna.
2021. máj. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
55-ös tévénk van, kb. 2 és fél méterről nézzük. Szerintem 2 méterre jó lesz amit kinéztél.
2021. máj. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Jó minőségű képet jó közelről is nézni. Nálunk csak youtube-on vannak 4K-s videók, a mi kábel csatornánkon még az is csoda, ha hd minőségű egy egy csatorna.
2021. máj. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
94%

Azt igaz tudod, hogy "Cégünk újracsomagolt,csomagolás sérült,enyhén esztétikai hibás termékeket forgalmaz"?

Ráadásul 1 év garancia van a honlapon, miközben 100ezer Ft felett 2 évnek kellene lennie.

Ha 43-as 4K-sat akarsz, lehet újat, sérülésmenteset is kapni ennyiért 2 év jótálással, pl. Samsung UE43TU7022 vagy LG 43UN71003LB vagy vársz amíg másik, új akciós lesz.

2021. máj. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Ezek is új tv-k (outlet üzlet ben is új cuccokat árulnak)


Csak mint írtad csomagolás sérült, túltárolt cuccok


Ugyanazt tudják mint amit a mediamarkt ban veszel, csak sokkal olcsóbban.


Én tv-t akarok venni olcsón, nem a szép csomagolást nézegetni.


És amugy a kérdésre a választ nem adtad meg.


Mindenki másnak köszönöm a választ, a 9-es válaszolót kivéve

2021. máj. 1. 21:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!