Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen mélyláda lenne jó...

Milyen mélyláda lenne jó választás ezekhez a hangfalakhoz?

Figyelt kérdés
Van egy Microlab solo 26 szettem, amik papiron 60hz-tol kezdenek szolni, de gyakorlatban nekem mar 42hz korul egesz szep melyeket tud hozni, viszont szeretnek valami kicsit melyebb basszust kelto cuccot beszerezni, viszont nem szeretnek egy vagyont kolteni ra. (van lfe output, igy is johet szoba a melylada) szoba jott eddig nekem a magnat 202a es 201a (utobbirol jobbakat irnak mint a 202rol), de viszont nem tudom megerne e tobbet raaldozni, hogy 20cm helyett 30cm hangszoro legyen a 302a erdekeben esetleg, hisz csak egy viszonylag kicsi 16nm szobaba kene. olvastam jokat a Fenton shfs08-rol, habar ez egy altalam nem igazan ismert marka, tehat ha valakinek valami tapasztalata van vele szivesen meghallgatnam:D a hasonlo arban levo yamaha ladak (pl sw050 vagy sw100) elvileg nem hozzak a szintet(errol is ha ellenvelemeny van erdekelne). Ha esetleg lenne mas otlet hasonlo arban szivesen meghallgatom es barmifele segitseget szivesen fogadok!

2021. máj. 4. 10:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Neked egyikse
2021. máj. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
[link] itt próbálj meg nézelődni. A REL - már egy jó irány lenne. De nézz körbe hátha a többi márkából is akad. Fenton = Skytech szerintem nem nyerő annyira. Szerintem a Yamahával sincs külösösebb gond ahogy nézem az értékeléseket. De ezekből gondolom az ajánlott a 100ezer + os történet megint.
2021. máj. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!