Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Üdvözlet. A kérdés: érdemes...

HalfLife2 kérdése:

Üdvözlet. A kérdés: érdemes még manapság VHS videóval foglalkozni szerintetek? Régebbi vhs szalagokat megnézni, vagy iskolai ballágás.....Kinek van még videója (gondolok profibb Panasonic, vagy Sony 4 fejes) aki használja is legalább heti szinten?

Figyelt kérdés
Mostanában valamiért nagyon rákattantam erre. Eszméletlenül tetszik ahogy viszi a szalgot a fej körül... Vettem is 1 Panasonic szuper videót. 2.-at is vennék, és egy profi kis Sony-t, csak nem tudom megéri szerintetek? Ezek mind különlegesek!! Alien filmeket is néztem meg. Nagyon komoly a felbontása komolyabbb tv-n, de teljesen nézhető. Saját iskolai ballagást is jó volt vissz nézni kb. úgy 25 év után. Megszereztem olyan eredeti filmeket (netes vásárlás ((átlagba 500-1000ft/kazetta)) hogy sehonnan nem lehett megtalálni. Köszönöm szépen előre is a hozzászólásokat, válaszokat.

2021. máj. 4. 22:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha téged ez szórakoztat, boldoggá tesz, akkor persze hogy érdemes! De anyagi hasznot nagyon ne várj tőle. Persze lehet, hogy pont te fogsz valami erre alapuló piacképes dolgot kitalálni, akkor hurrá, de azért ne tekintsd befektetésnek az erre költött pénzt. Inkább hobbira költött pénznek.
2021. máj. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Van magnóm és sok műsoros kazettám, meg pár olyan amit majd' 3 évtizede még a szüleim vettek fel a tévéből, ha olyanom van beteszek egyet és megnézem. A 90%-uk beszerezhető DVD-n vagy más forrásból, de ha egyszer megvettem (vagy a szüleim megvették) a kazettát 20-25 éve, miért ne nézném meg? A műsorosok hibátlanok. Az 1994-ben tévéből felvett kazettán már látszik az idő vasfoga, de még nézhető. De az azzal egykorú anyák napi műsor kiválóan megy, ez az egy ami pótolhatatlan felvétel.
2021. máj. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is van itthon két szekrénnyi kazetta, bár kérdés, hogy az eltett két lejátszó közül vajon még működne-e valamelyik.
2021. máj. 5. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!