Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen vezeték nélküli fülhall...

Milyen vezeték nélküli fülhallgatót vegyek edzéshez?

Figyelt kérdés

Láttam hogyha olyat szeretnék ami azért valamennyire zajszűrős, a hangminősége jó és bírja hogy izzadni fogok benne akkor ilyen 30 ezret kb ki kell adnom érte. Itt most már azért fontos a minőség mert gondolom 30-ért is lehet gagyit venni


Eddig ezeket néztem:

JBL Tune 125

JBL Tune 225 (bár a kialakítása miatt ez lehet nem edzésre való)

Panasonic RZ-RZ-S300W

Sony WFWF-XB700

(Androidos telefonom van)


Arra gondoltam még, hogy megérné e külföldről rendelni, hirtelen nem jut eszembe a márka neve de rengeteg YouTubert szponzorált már és azon kívül is hallottam hogy dicsérik csak nem tudom megérné e vesződni a rendeléssel mert gondolom nem olcsó aztán megvámolják és ennyi erővel itthon is vehettem volna drágábbat.



2021. febr. 20. 08:27
 1/4 anonim ***** válasza:
47%

Kapcsolódó kérdés: https://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__szorak..


Hosszú válasz:


Most mondok neked valamit. Nem értesz hozzá, hiszen ezért kérdezel itt. Mondjak egy véleményt és sok véleményből majd leszűrhetsz egy konzekvenciát vagy adjak egy konkrét választ?


Most mondok egy márkát, honnan tudod hogy mivel jobb, mint X márka? Tech videók teleültetik a fejed mindennel, de ha értelmesen nézed szempontokhot jutsz ami szerint vizsgálhatsz egy eszközt.


"Megérné-e külföldről rendelni, nem jut eszembe a márka"


Szerinted nekünk eszünkbe fut jutni? Külföldön se egy márka van. Nagy valószínűséggel bevan hozva hazánkba is.


"30 ért is lehet gagyit venni"


Igen ebben igazad van, sőt 50ért is. (Airpods)


Rövid válasz: valamelyik jblt ajánlom ennyiért, a többi az ilyen dizájner típus.


Mellesleg amiket te most elküldtél az ilyen mai fülhallgató. Régebben erre a célra olyanok voltak, hogy össze volt kötve a nyakad mögött a két fülhallgató. Ha nem mutogatni akarod nézelődhetsz a régebbi típusok között. Edzéshez passzosabbak.

2021. febr. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az az eszedbe nem jutott márka nem a Raycon akar lenni? Az sokat szponzorál
2021. febr. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Qcy qs1 szerintem bőven megteszi. Alirol megrendeled, 12 euro korul van az ara. Telefonrol szep hangzasa van eddig meg senki rosszat nem mondott ra akinek megrendeltem.

A qs 2 nagyobb power bankkal remdelkezikes zarhato fedelu de sztem a qs1 -nek jobb a hangzasa

2021. febr. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem egy jbl tune 220tws - em van lassan 5 hónapja talán, hangminőség brutális, rohadt jó basszusa van. Futás közben (nekem legalábbis, mert nagy fülem van) kilazul, de otthoni használatra tökéletes.
2021. febr. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!