Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Létezhet, hogy ennyi PS5 van...

Létezhet, hogy ennyi PS5 van eladó?

Figyelt kérdés

Jófogáson és marketplacen is látok belőlük jópárat, csak nem tudom mennyire megbízható.

Nehezen hiszem el, hogy ennyire nem elégedettek a géppel és eladják vagy mi lehet az eladás oka? Én szívesen kihagynám a várakozást és megvenném 220-230ért, de eléggé parázok, hogy valami nem jó vele, csak át akarnának verni stb stb. Arra is gondoltam, hogy ott nem lehet hogy coil whineos és fan noiseos, kevésbé jó darabokat adnának el?

Tudtok esetleg megbízható helyet, személyt, akitől lehet venni és belátható időn megkapni a gépet?

PS5 adás-vétellel kapcsolatban van valakinek tapasztalata?



2021. máj. 6. 17:32
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Az az eladás oka, hogy mivel hiány van, nagy felárral tudják továbbadni azoknak, akik nem tudnak várni. Eredetileg 180-185 ezerbe kerül a standard PS5. Te meg megvennéd 50 ezerrel drágábban.
2021. máj. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen közben én is láttam csoportokban, hogy valaki 3 helyről vett legalább 5 konzolt, így jól lehet eladni..

A dobozon még mindig csak 1 kis leragasztás van? Honnan tudhatom, hogy azt valaki már nem nyitotta fel?

2021. máj. 7. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!